Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sugestii pentru forum
#31
O sugestie, care, dupa parerea mea, este buna: credeti ca ar trebui sa avem un topic RPG? (Ca multe alte forumuri?)
#32
yo unu ash zice.....daca se poate....sa se puna ca imagine de titlu( nush cum se cheama aia ...de sus..unde e tipu ala cu 2 sabii...)....sa se puna o imagine cu un dragon......ca asta e simbolul jocului Gothic.....dragonu'...bn...acum depinde de Legend.....
#33
Bogdane, tipul acela cu doua sabii este chiar Nameless, si da, ne-am gandit ca ar trebui sa schimbam nitel bannerul foumului. Dar deocamdata, pana ne hotaram cum il vom face, va ramane tot asta mai vechi (facut de mine). :-Oki-:
#34
Cum am mai zis forumul il voi schimba in totalitate(thema) trebuie organizat mai bine dar imi trebuie nitel timp cred ca de pasti...
#35
mijto.....daca ai nevoie de ceva ajutor...(butoane...chestii)...intreab-ma...poate am ceva....si-tzi pot fi de folos......
#36
d0rynpl Wrote:O sugestie, care, dupa parerea mea, este buna: credeti ca ar trebui sa avem un topic RPG? (Ca multe alte forumuri?)

Da dar va trebui sa avem cativa useri care sunt activi si interesati de asa ceva.
Sa facem un thread unde ne prezentam, un thread pus la sticky unde sunt puse toate personajele...
Niste threaduri importante, gen locuri din Old Camp si New camp, sau chiar subforumri separate Grin.
Si alte threaduri unde fiecare pune locuri noi...ce ziceti?
#37
Decat Valley of Mines (Colonia)... Eu ma gandeam mai degraba ca personajele noastre din RPG sa fie din toata lumea Gothic (Mainland, Khorinis, Southern Isles etc.).
#38
Pai tot ar merge...

Ar fi o categorie, de RPG, cum e categoria off topic sau comunitatea wog.org

Si ar fi 2/3 forumuri mari.... Un forum unde ne introducem
Unul unde are loc RPG-ul
Unul unde discutam despre cum evolueaza lumea in RPG
Si la forumul unde are loc RPG-ul...sa il impartim in mai multe subforumuri, dupa zone...adica:
Khorinis
Nordmar
Myrthanna
Varant
Sothern Islands
The Myrthanna sea
Si fiecare sa aibe threaduri importante, ca orase sau barci...sau locuri importante.
#39
Ar fi o idee buna, dar eu zic mai intai sa mai vine useri noi si apoi vedem daca sunt multi interesati sa facem sectiunea ...
#40
Sectiunea RPG a fost, in sfarsit, facuta. Acum lucrez la partea scrisa (regulile jocului si jocul propriu-zis). Incercati sa nu postati la RPG pana cand lucrurile nu vor fi gata.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Propunere REORGANIZARE FORUM dsKed cristy 10 4,855 07-09-2013, 01:56 PM
Last Post: Edd
  Mesaj pentru Bogdan! Warhell 5 3,096 01-05-2013, 11:05 PM
Last Post: Kristi
  My forum bulletin iustintoma 41 11,333 01-10-2012, 07:33 PM
Last Post: Carnage
  Avertisment pentru cei care se joaca de-a hackerii Th13f 4 2,079 07-26-2009, 02:48 PM
Last Post: Patrunjelu'
  [RECOMANDARI] Program pentru filmat screen-ul Edg 4 1,782 05-17-2009, 01:37 PM
Last Post: AngelOfGothic

Forum Jump:


Users browsing this thread: 8 Guest(s)