Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GTA V
#11
(11-06-2011, 08:43 PM)Zamolxis1 Wrote: ar fii fain ca sa vezi oameni cersind,sau oprindu-te din drum ca sa le dai un foc...sau oameni care-ti cer o tigaraSmile...ar fii chiar bestial daca as vedea lucrurile de mai susSmile

Ar fii excelent,la chronicles of riddick puteai da tigari la aia din celule si ei iti dadeau patente si leviere Haha.
Smirk
replyReply
#12
mie daca mi-ar cere cineva in gta 5 un foc(daca va exista aceasta optiuneGrin)...ii voi da foc cu un cocteil molotovSmile
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#13
Old news, dar cum nu l-a postat nimeni... Trailer nr. 2:



Daca GTA 5 o sa fie cel putin la fel de misto precum pare din cele doua trailere, atunci putem spune fara doar si poate ca Rockstar au facut cea mai buna serie de jocuri din istorie.
replyReply
#14
Si gta 4 parea genial din trailere.Grafica si gameplay-ul sunt bune dar content..lipsa.
replyReply
#15
Imagini noi = expectations level++

Show Content
O chestie nu am inteles totusi, unde au pus cei de la Rockstar pozele? ca eu ne le gasesc de nici o culoare si cica ar fi mai multe.
replyReply
#16
9.17.2013 Confirmat! :X <33
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#17
Imagini noi ! My body is ready for this game!
Show Content
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#18
Yes, but is your computer also ready? Sau ai consola?
replyReply
#19
are grafica aproape ca max payne 3 si mie imi merge la medium max payne cu 30+ fps ,diferenta e ca e open world ..deci nu stiu daca procesorul o sa poata sa il duca, Gta4 a fost prost optimizat si portat pe pc dar imi merge la medium si el ,sper doar ca rockstar sa fi invatat ceva de la max payne 3 si gta 4 .Eu ma rog sa imi mearga imi dau si un rinichi numai sa il joccc @-)
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#20
Banuiesc ca in clipul mai jos avem cele trei personaje principale ale jocului. Din cate am inteles toti trei sunt jucabili, which is nice, dar sper sa fie ceva de genul "vreau sa joc cu personajul ala," si nu "misiunea asta trebuie sa o faci cu asta si pe urmatoarea cu ala." Co-op-ul ar fi de asemenea o aditie interesanta.

replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)