Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RPB mai bun decat Gothic 3?
#1
Credeti ca RPB va fi mai bun decat Gothic 3 din punct de vedere grafic si al quest-urilor? Sau va avea mai putine bug-uri decat Gothic 3?
replyReply
#2
Din tot ce am vazut pana acum, RPB va fi un joc super, poate chiar mai bun decat Gothic III. Deocamdata, astept screenshot-uri si trailere, ca sa imi fac o parere si mai buna.
replyReply
#3
Eu zic ca Piranha Bytes si-a invatat greseala si nu o va mai repeta. Astfel, RPB va ajunge un joc mult mai bun decat Gothic 3.
replyReply
#4
De unde stiti, eu nu cred decat cand voi vedea acest lucru, din cate spuneti voi pare sa fie un super joc, dar nu stim inca.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#5
Eu unul am incredere in PB si cred ca acest joc va fi mult mai reusit decat Gothic 3. Fara bug-uri, fara misiuni (quest-uri) incomplete si identice si nu in ultimul rand fara prea multa graba de a-l scoate pe piata.

Din punct de vedere grafic nu cred ca va iesi mult mai bun decat Gothic 3, deoarece partea grafica in Gothic 3 a iesit superb (nu am nimic de comentat).
replyReply
#6
Legend, iti spun ca din punct de vedere grafic, RPB va fi mai bun decat Gothic III. Poate ca, neavand un calculator asa bun, nu poti face comparatia intre jocurile mai noi, dar iti voi spune ca Gothic III are o grafica de anii 2004-2005-2006, si sunt cateva jocuri ce il intrec pe Gothic III la acest capitol, iar RPB cu siguranta va avea o grafica si mai buna, fiind realizat in anii 2007-2008-2009.
replyReply
#7
Stiu foarte multe jocuri care, cu toate ca sunt scoase recent pe piata, nu au o asemenea grafica cum este cea din Gothic 3. Dar, daca intr-adevar iti place un joc, nu trebuie sa aiba grafica excelenta, trebuie sa te introduca pe tine, jucatorul, in lumea lui, iar Gothic a facut asta de fiecare data. Sa nu uitam ca Gothic 1 nu are o grafica nemaipomenita, si cu toate astea este preferatul fanilor Gothic.
replyReply
#8
Tot ce se poate. Poate va fi mai bun decat Gothic 3, sau poate nu... Eu cred ca va depasi Gothic 3, dar doar cu putin (adica o sa fie cam egale in raportul cerinte/gameplay/grafica/sound).
replyReply
#9
Eu nu cred ca ar trebui sa dam nota mai mica unui joc din cauza unor bug-uri care pot fi rezolvate cu un patch...
Cat despre RPB, la capitolul grafica, va fi mai dezvoltata decat cea a lui G3. Si quest-urile... Pai, nu pot spune nimic deocamdata, mai astept informatii, new news...
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#10
Gothic 3 a fost un joc foarte bun, dar RPB va fi si mai bun pentru ca PB au spus ca au invatat din greselile facute in Gothic 3, si ca RPB va semana mai mult cu Gothic 1.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Paralelă între Risen şi Gothic. crawler[ro] 12 17,951 07-13-2011, 11:43 PM
Last Post: Szekemri
  RPB mai bun chiar decat Gothic 4? Andrey 6 2,243 04-08-2009, 03:52 PM
Last Post: Th13f

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)