Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LEVEL
#21
(01-09-2012, 03:32 PM)Bogdan Wrote: Terente si Zamolxis, motivul pe care v-am intrebat daca aveti reviste vechi este acela ca imi lipsesc cateva numere si ma gandeam ca poate sunteti interesati sa le vindeti. Imi lipsesc 2 din 2008, 3 din 2007 si 4 din 2006.

Le colectionezi?
Sup
replyReply
#22
@Bogdan: Esti activ pe forum?Si daca da,ce username ai?
replyReply
#23
(01-09-2012, 03:32 PM)Bogdan Wrote: Terente si Zamolxis, motivul pe care v-am intrebat daca aveti reviste vechi este acela ca imi lipsesc cateva numere si ma gandeam ca poate sunteti interesati sa le vindeti. Imi lipsesc 2 din 2008, 3 din 2007 si 4 din 2006.

Momentan sunt in Brasov... nu stiu exact care le am, dar iti spun cand ajung acasa, asta fiind vineri. Prin 2006-2008 cumparam si eu reviste, deci e posibil sa se nimereasca.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#24
(01-09-2012, 03:51 PM)Warhell Wrote: Le colectionezi?
Da, din ultimii trei ani le am pe toate, si cum spuneam imi lipsesc 9 din perioada 2006-2008, plus cateva din 2004 si 2005. Apropo, pentru cei interesati, revistele pre-2004 pot fi descarcate in diferite formate de pe forumul Level.
(01-09-2012, 04:03 PM)Altair Wrote: @Bogdan: Esti activ pe forum?Si daca da,ce username ai?
Nu, am contul de un an si jumatate si pana acum nu am postat decat la Movie Draft.
(01-09-2012, 06:38 PM)Terente Wrote: Momentan sunt in Brasov... nu stiu exact care le am, dar iti spun cand ajung acasa, asta fiind vineri. Prin 2006-2008 cumparam si eu reviste, deci e posibil sa se nimereasca.
Ok, mersi.
replyReply
#25
ma uit...si ii spun...stiu ca cea mai veche are coperta mov si cu GTA IV pe ea!
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#26
Deci Bogdan, fii atent. Am revistele Level din: noiembrie 2006 pana in ianuarie sau februarie 2007... M-am uitat cu un minut inainte sa plec de acasa, pt. ca uitasem complet si imi amintisem prea tarziu. Dupa aceea mai am inca vreo 4-5 din anii 2008 2009... nu am apucat sa tin minte lunile, da' mai merg eu pe acasa.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#27
Ok, deocamadata nu sunt nici eu acasa deci nu pot sa verific daca le am sau nu.

De fapt, daca ma gandesc mai bine, pot sa intru pe site-ul Level ca sa vad ce imi lipseste. Iti trimit apoi o lista pe care o sa verifici oricand ai timp.
replyReply
#28
(01-16-2012, 01:54 AM)Bogdan Wrote: Ok, deocamadata nu sunt nici eu acasa deci nu pot sa verific daca le am sau nu.

De fapt, daca ma gandesc mai bine, pot sa intru pe site-ul Level ca sa vad ce imi lipseste. Iti trimit apoi o lista pe care o sa verifici oricand ai timp.

ok..
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#29
A luat cineva level pe luna asta + Cartea bonus în format A3?
eu am luat fără... nu ştiu de ce
replyReply
#30
Nu este nicio carteSad...
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)