Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend of Ahssun
#1
Salut,stie cineva daca s-a finalizat modul acesta ? Si unde se poate gasii ?

Multumesc.
Dumnezeu este singurul meu STĂPÂN, iar familia mea singura mea COMOARĂ !
replyReply
#2
Este un proiect inca in desfasurare, o mare parte din mod s-a facut deja, insa nu participa multi la el, asa ca va mai dura ceva pana va iesi.
Aici gasesti informatii (google translate-ul traduce cat de cat inteligibil Grin)

Oau...deja lucreaza de 10 ani la el...ar trebui urmarit modul asta, cred ca va fi ceva mare.
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
#3
(07-20-2012, 08:27 AM)Raven Wrote: Este un proiect inca in desfasurare, o mare parte din mod s-a facut deja, insa nu participa multi la el, asa ca va mai dura ceva pana va iesi.
Aici gasesti informatii (google translate-ul traduce cat de cat inteligibil Grin)

Oau...deja lucreaza de 10 ani la el...ar trebui urmarit modul asta, cred ca va fi ceva mare.

Modul asta cred ca e ceva ca modul meu de pe wog. Haha Fara a jigni pe nici unul dintre cei care realizeaza. Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#4
Ca Bleakness sau celalalt ?
replyReply
#5
(07-20-2012, 12:08 PM)Ionutzel Wrote: Ca Bleakness sau celalalt ?

Cu cel mare. Adevarul pe care l-am descoperit e ca un mod se realizeaza extrem de usor odata ce ai cunostiintele necesare. Iar cu Legend of Ahssun
asta, cei care l-au inceput avea si prea multe... il terminau daca vroiau intr-un an de zile. Dar probabil ca si-au gasit slujbe platite in grafica 3d sau pur si simplu au renuntat. (erau foarte buni la grf 3d)
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#6
Multam mult Raven si Marian.
Dumnezeu este singurul meu STĂPÂN, iar familia mea singura mea COMOARĂ !
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
Smile Legend of Ashun Carnage 4 1,879 06-25-2010, 04:05 PM
Last Post: Carnage

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)