Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hello There.. Again
#1
Pentru ca nu am mai fost pe forum de vreo 6-7 luni cred ca ar fi bine sa ma prezint inca o data, deoarece au venit noi membrii care nu ma cunosc deloc.

Nume: Daniel (Dan/Dani) Grin
Varsta: 17 ani, 4 luni si 10 zile
Localitate: Arad

Am aflat prima data de Gothic de la varumio. La inceput nu prea mi-a placut (sa recunoastem ca Gothic 1 nu are chiar cea mai buna grafica posibila), dar cu cat avansam mai mult in joc cu atat incepea sa-mi placa tot mai mult. Iar despre forum am aflat prin 2009 cand cautam pe net o traducere in romana a Gothic-ului 1 (pentru fratele meu mai mic). Daca aveti intrebari puteti sa mi le puneti. Grin
#2
Ma bucur sa te cunosc....Esti singuru care sta aproape de mine( Timisoara)...
#3
Bine ai revenit. Grin

Intrebari? Hmmm... Nu am stiut niciodata ce fel de muzica asculti.

Si inca ceva. In semnatura ta scrie: A man who won't die for something is not fit to live.

Pt. ce ai murii tu?
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#4
(12-29-2011, 02:01 PM)Terente Wrote: Bine ai revenit. Grin

Intrebari? Hmmm... Nu am stiut niciodata ce fel de muzica asculti.

Si inca ceva. In semnatura ta scrie: A man who won't die for something is not fit to live.

Pt. ce ai murii tu?

E fan Bruno Mars Grin.
[Image: 242idki.png]
#5
(12-29-2011, 02:01 PM)Terente Wrote: Bine ai revenit. Grin

Intrebari? Hmmm... Nu am stiut niciodata ce fel de muzica asculti.

Si inca ceva. In semnatura ta scrie: A man who won't die for something is not fit to live.

Pt. ce ai murii tu?

Haha Citatul ala l-am vazut in timp ce jucat Call of Duty 3... pai, pentru familie, prietena, prieteni...

Ce muzica imi place? Aproape toate melodiile lui Bruno Mars, plus -> Taylor Swift, Katy Perry, Usher, Travie McCoy and so forth...
#6
Cum era wog-ul la inceputuri? Grin
Esti cam singurul ramas care ne poate lamuri cu asta.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#7
Eu si Raducu' Grin . Destul de diferit de cum e acum. E ca si cum la inceputul clasei a 9-a te-ai gandii cat de bine si de frumos era in generala, pt ca cei mai buni prieteni si amintiri le-ai avut acolo... cam sentimentul ala il am cand ma gandesc la vremea aia.
#8
(12-29-2011, 02:15 PM)Necro Wrote:
(12-29-2011, 02:01 PM)Terente Wrote: Bine ai revenit. Grin

Intrebari? Hmmm... Nu am stiut niciodata ce fel de muzica asculti.

Si inca ceva. In semnatura ta scrie: A man who won't die for something is not fit to live.

Pt. ce ai murii tu?

Haha Citatul ala l-am vazut in timp ce jucat Call of Duty 3... pai, pentru familie, prietena, prieteni...

Sau pentru tara si urmasii tai.
Sup
#9
iar debitezi lucruri despre tara???Haha...am auzit ca iti place religia...mai ales iti plac toate lucrurile existente in Biblie...ba chiar esti unul dintre idolii acestei carti plus ca am auzit ca esti un om foarte dus la bisericaHaha! Glumesc.
Eu sunt din Hunedoara...joci DOTA sau ai jucat vreodata?
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#10
Welcome back Wink ... again.
Doar asa, vrei cele 25 de legi ale lui MUD? Grin
Fighting back!...


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)