Poll: Va fi anul 2012 un an bun?
You do not have permission to vote in this poll.
Da, va fii!
62.50%
10 62.50%
Nu! Va fii un an plin de rele si razboaie.
37.50%
6 37.50%
Total 16 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2012 fericit!
#21
Da. De revelion voi fi acolo. Sper sa nu ma ratacesc prea tare. Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#22
E oribil orasul. As da orice sa stau intr-unul mai mic si mai linistit. Toata lumea trateaza Bucurestiul ca si cum ar fi heaven on earth, dar nu e.
[Image: rKewW.jpg]
replyReply
#23
Eu n-am fost niciodata, deci nu-mi pot da cu parerea.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#24
(12-30-2011, 06:26 PM)Faby Wrote: E oribil orasul. As da orice sa stau intr-unul mai mic si mai linistit. Toata lumea trateaza Bucurestiul ca si cum ar fi heaven on earth, dar nu e.

Iasul e foarte frumos Smile.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#25
am fost de vreo 5 ori in Bucuresti, cand eram mic imi placea dar acum cand simt aerul acela imbacsit, boschetarii in metrouri, betivii, golanii, prostituatele care isi cauta clienti in Gara de Nord...pai cum vine aia frate tocmai coborasem din tren cu niste colegi...cu care venisem de la aeroport caci fusesem intr-o tabara in Letonia si vine una la noi si ne spune ca cere doar 50 de euro si daca suntem interesatiHaha!

Anul ce vine va fi mai bun, eu nu cred in apocalipsa si sfarsitul lumii...iar daca se va intampla vreun cataclism ceva cum ar fi o hypernova si ne omora pe toti, Dumnezeu cu noi!
Oricum sper sa fie un an mai bun! Warhell iti doresc sanatate pentru anul ce vine si sa vii odata la Hunedoara, Carnage noroc in dragoste, Terente nu mai fi suparat pe viata, una dintre legile lui Murphy zice: "Zambeste maine o sa fie mai rau!"...de acea iti doresc noroc in viata, Old Nick...sa fii cat mai fericit alaturi de familie, sa ai parte de promovari si sa-ti dea Dumnezeu sanatate familiei tale mai ales copilului!, Hegan continua sa crezi in Mos Craciun ca el nu inseamna o persoana cu cadouri si inseamna spiritul daruirii tine minte! plus ca sper ca la anu sa ai si tu noroc pe la scoli!, Faby tu nu intri prea des asa ca iti spun Sanatate si Virtute sa avem bani sa avem ce...pune pe masa de sarbatoriHaha!, roby14 fi mai increzator si otusi iti doresc impliniri si curaj sa intampini problemele cu colegii cum se cuvine!, Legend, pitbuuuuull, sa ai noroc si sa ramai Bulan in sange, Raducu postari mai multe si ban intins!!!Smile...sa ai noroc la fete si la bani, Raven tu sa reintri pe forum si sa ramai to asa de muncitor!, George pastreaza-ti glumele si imaginatia cum este acum! Necro imi place cum gandesti in contradictii asa ca iti doresc mult bulan! Dastan...era sa uit de tine...esti un om muncitor care din cate am inteles te-ai ocupat de o parte din traduceri si ceva tutoriale, sper ca anul ce vine sa fi la fel de muncitor pe toate planurile fie ca e dragoste, scoala sau Wog.roWink !
Atat am avut de spus, acuma daca va mai amintiti si voi numele meu , dar nu de prea multe ori ca dupaia va saturati si se uita...si o urare ar fi nemaipomenit!Wink...sanatate multa luzarii si daca am uitat pe cineva sa-mi spuneti!
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#26
Frumos post Zamolxis, si tie iti doresc intai sanatate ca e mai buna decat toate si noroc in dragoste cum am si eu acuma Wink, pot sa spun ca deja a dat norocul peste mine Grin.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#27
2012 fericit! Smile
Au am votat da.
Anul asta numai ghinion am avut. Ceva imi spune ca de acum o sa am noroc Grin.
Fighting back!...
replyReply
#28
Frumoase urari Zamolxis. Foarte faine.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#29
uitasem de cineva!
gata ...am scris si despre el...pana la urma aceasta este perioada in care ne deschidem sufletele nu?Smile...de aceia iubesc luna Decembrie, iarna, luna Aprilie si luna Mai si in general primavara! In special luna Mai!Smile
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#30
(12-30-2011, 10:40 PM)Zamolxis1 Wrote: uitasem de cineva!
gata ...am scris si despre el...pana la urma aceasta este perioada in care ne deschidem sufletele nu?Smile...de aceia iubesc luna Decembrie, iarna, luna Aprilie si luna Mai si in general primavara! In special luna Mai!Smile

De ce? Pentru ca esti nascut pe 12 mai ? Tongue
[Image: 242idki.png]
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Craciun fericit! Hegan 15 5,266 12-24-2013, 12:57 PM
Last Post: Hegan
  Paste Fericit! Kristi 23 10,357 04-18-2012, 07:57 AM
Last Post: Carnage
Smile Paste Fericit ! Raducu' 18 4,993 05-17-2009, 01:57 PM
Last Post: AngelOfGothic

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)