Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ANUNT] Moderator pe forum
#1
M-am gandit sa mai scot un post de moderator la "concurs" si de aceea ii rog sa posteze aici pe cei care isi doresc aceasta functie.

Scrieti de ce doriti sa fiti moderator si ce sunteti dispusi sa faceti pentru comunitate. Apoi, eu impreuna cu moderatorii actuali, analizand putin evolutia voatra pe forum dar si ceea ce scrieti in acest topic o sa desemnam catigatorul.
#2
Eu, doresc sa fiu moderator pentru editul la posturi(urasc cand va greseli) si pentru ca este visul meu sa moderez acest forum.
Ce sunt dispus sa fac?
Pai dupa cum am zis, am inceput sa fac traducerea la modul pentru Gothic Dark Mysteries. Munca am inceput-o deja, dar va dura ceva timp pana voi termina( traducerea din poloneza in engleza a durat 4 luni si erau 5 oameni)
#3
Scuzati de off-topic, dar eu zic ca cel mai bine era daca ramanea old nick moderator. Spun asta pentru ca premile concursului nu au fost prea corecte. Locul 1 moderator pe timpul x. Iar locul 2 priveliegiat permanent..totusi....
Sa fiu sincer, m-as baga si eu,ar fi o onoare, dar decat sa fac decizii pripite si cine stie ce alte chestii sa imi iau lumea in cap..mai bine nu.
Sup
#4
(01-05-2012, 05:58 PM)Warhell Wrote: ... eu zic ca cel mai bine era daca ramanea old nick moderator.

Nu spun ca eu nu mi-as dori asta, dar sunt destul de rigid cand vine vorba despre disciplina. Cu siguranta ca nu as accepta discutiile rasiste sau certuri de genul celor pe care le-am alimentat chiar eu. Daca as fi moderator permanent as impune cateva reguli clare si as insista sa fie respectate. Probabil ca as fi un moderator destul de nesuferit.Haha
#5
Ma faci sa imi revizuiesc gandurile. HahaHaha.

Eu, daca as fi moderator..sunt 100% sigur ca nimeni nu va fi de acord..10% warn..scandaluri..rasism..etc...cel putin eu imi recunosc defectele...
Sup
#6
(01-05-2012, 06:23 PM)Warhell Wrote: Ma faci sa imi revizuiesc gandurile. HahaHaha.

Haha

...cel putin eu imi recunosc defectele...
[/quote]

Si eu la fel Haha. Prefer sa-mi arat mai intai defectele si sa-mi expun talentele progresiv, ca sa impresionez prin surprize. Haha
Ontopic, ca moderator as face ceea ce fac deja: as incerca sa-i conving pe useri sa se implice in activitati pentru ca abilitatile de modding, desen, poezie, proza, fotografie, film, etc. nu pot decat sa dezvolte intr-un mod placut intelectul, atat cel in formare cat si cel presupus "saturat" de informatii. Dar pentru ceea ce incerc sa fac pe forumul asta nu trebuie neaparat sa fiu moderator...O fac oricum, de placere.Haha
#7
Old Nick merita aceasta functie.
E foarte activ pe forum si respecta regulile Wink.
“Our lives are not our own. We are bound to others, past and present, and by each crime and every kindness, we birth our future.”
#8
Eu nu-mi pot da cu parerea... poate imi voi da, dar sa apara mai multi candidati.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#9
Maine seara voi desemna alesul. Daca mai sunt doritori sunt liberi sa posteze aici.
#10
Ma bag si eu..speranta moare ultima..cum spunea Roby...Haha

As vrea sa fiu moderator aici pentru ca aici ma simt ca acasa..(chiar daca sunt acasaHaha).
Daca o sa fiu moderator am sa renunt definitiv la ideile naziste si rasiste..etc..
Am cunostinte in moderat..(am dovezi si martoriHaha)
Deobicei cand ma bag in ceva ma bag cu sufletul, aici nu exista nici un dubiu ca o sa renunt, cum am mai renuntat la alte lucruri.
Daca acum credeti ca sunt activ, dupa am sa fiu si mai activ. Am sa dau tot ce pot.
Am sa incerc sa ma implic mai mult in concursuri.
Am sa inchid toate topicurile nefolositoare si moarte.
Spam-botii (daca vor mai intra) nu vor rezista mult, asta e garantat.
Sup


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
Smile [ANUNT] Am Revenit! Kristi 19 4,674 07-14-2012, 10:40 PM
Last Post: Zamolxis1
  [ANUNT] Host NOU Raducu' 3 2,144 04-18-2012, 11:33 AM
Last Post: Carnage
  Sugestie creare sub-forum Z3R0 C00L 7 4,312 09-05-2011, 11:09 AM
Last Post: Szekemri
  Un nou moderator. ufy 8 3,820 11-30-2009, 06:52 PM
Last Post: Kristi
Toungue Un Nou Moderator! Raducu' 11 4,883 08-05-2009, 11:25 AM
Last Post: Carnage
  Sa readucem "veteranii" pe forum Helper 16 5,286 05-30-2009, 12:20 PM
Last Post: D0rYn

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)