Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mal's thread
#11
Asta e ceva nou?Haha
#12
Sper sa va placa noua mea intampinare.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



#13
Bun venit. Wink
Nu cred ca-i rostul sa-l mai incarcam si cu intampinarile noastre speciale Haha
Sau ma insel? Haha

Cele 25 De Legi Ale Lui Mud
1.Fiind nou pe forum, esti doar un Digger si nimeni nu te va prea baga in seama. Vei fi batut de multe ori.
2.In fiecare zi trebuie sa vi din Old Mine cu cel putin 5 postari ca si ore.
3.Nu uita niciodata sa-ti platesti Protection Money-ul cu 10 minute pe Forum.
4.Invata pe derost primele 3 legi.
5.Exista 25 De Legi Ale Lui Mud, dintre care numai 24 sunt cu adevarat legi.
6.Inamicul cel mai mare al lui Mud este Nameless Bastard.
7.Nu te pune niciodata cu el!
8.Mud este seful tau.
9.Daca ai probleme cu vre-un alt Digger, dute la Mud iar acesta NU te va ajuta.
10.Daca i te adresezi lui Mud cu cuvantul "Noroi", vei fi executat cu propriul pickaxe.
11.Mud are un prenume si 3 nume de familie: Dust, Sand si Dirt.
12.Mud a fost adoptat de catre Snaf.
13.Nu-i oferi niciodata Meatbug Raghout pentru ca va vomita chiar pe tine.
14.Cand Mud ramane fara mancare, recurge la canibalism. Aveti grija pe timp de criza!
15.Mud mananca carne de Orc Hunter la micul dejun.
16.Mud mananca carne de Orc Warrior la pranz.
17.Mud mananca carne de Orc Shaman la cina.
18.Lui Mud ii este frica de Scavengeri.
19.Eu sunt peietenul cel mai bun al lui Mud.
20.Aceasta lege s-a sters de-a lungul timpului, si vei fi sanctionat pentru ea.
21.Mud nu stie sa inoate.
22.Mud stie sa zboare.
23.Mud nu stie sa lupte.
24.Mud stie sa fuga de ea.
25.IMPORTANT: Prin semnarea Contractului Nescris cu Mud pe care nu l-ai primit prin posta, esti legat de soarta lui pe vesnicie, trebuie sa-l aperi pe Mud si sa-l asculti. Nerespectarea acestor legi duce la moarte prin sinucidere facuta de altcineva. ATENTIUNE! Contractul NU expira nici macar dupa moarte.
Fighting back!...
#14
Bun venit in comunitate!
[Image: 242idki.png]
#15
cred ca trebuie inchis
#16
Pfiu, inapoi pe net dupa cateva zile fara laptop. Se pare ca atunci cand ti se rupe cablul de alimentare nu prea gasesti sa cumperi altul...

(02-05-2012, 03:50 PM)roby14 Wrote: Ceva despre tine?Haha
Am ochi verzi xD

(02-05-2012, 03:56 PM)Terente Wrote: Bine ai venit! Deja stiu ca esti la facultate, anul 3 parca ziceai... hmm...

Intrebari. Cum consideri tu facultatea? Adica o iei in modul super serios sau acorzi timp si distractiei?
Dap, anul 3 sunt. O iau in serios, dar nu la modul extrem. Distractie cu caru, one can never have too many a beer.


(02-05-2012, 03:58 PM)Zamolxis1 Wrote: Bine ai venit, iti doresc postare maxima si distractie instensiva!Haha
La ce facultate esti? Lucrezi? Te joci pe calculator? Daca da, ce? Ce genuri de muzica iti plac? Dar filme? Dar jocuri? Te poti descrie in 3 cuvinte? Cum te cheama(in realitate)?Smile

Drept, nu lucrez, nu prea ma mai joc pe caclulator. Ma jucam in principiu fps-uri si adventure. Jocurile preferate: Syberia, TLJ si Gothic. Ascult orice fel de muzica e buna, cu accent pus pe rock. Ador filmele de calitate, am colectie de DVD-uri. 3 cuvinte... lenes, debordant, de incredere. My true born name is Andrei.

(02-05-2012, 08:35 PM)Warhell Wrote: Bine ai venit.

Gratz!
(02-05-2012, 09:27 PM)Hegan Wrote: Bine ai venit hai sa te includem putin mai tare, vrei? Sigur ca vrei!



Ai de ales dintre 3 campuri:


1. Campul spammerilor


2. Campul membrilor tacuti


3. Campul banatilor


campul tacutilor e cel mai bun. V-a trebui sa platesti o taxa de 1000 de posturi pentru privilegi si 6 posturi spamm pentru un warn cu pachet sau fara



Campul membrilor tacuti e singurul camp cu privilegi.


Privilegiul 1 mebrul : Membri au voie sa invete de la cei mari fara a comenta! Daca nu respecti legile vei fi torturat de Mud. Reputatia se face prin supunere.

Privilegiul 2 privilegiat: Privilegiatii n-au voie sa zica ce sa faca membri dar pot sa-si exprime parerea. Pedeapsa cu Mud poate fii aplicata si aici.


Privilegiul 3 moderatorii: Daca esti moderator poti face ce vrei iar daca un membru iti cere ceva poti sa-i zici direct _________ta! De Mud nu pot scapa nici ei


Privilegiul 4 adminul: Adminii pot zice la moderatori sa faca ce vor ei fara ai pasa. Si inca odata nici ei nu scapa de Mud.


Tehnic vorbind, Mud e seful deci nu i te adresa cu noroi sau rahat pe bat!


Daca nu mi te adresezi cu Napoleon vei fii torturat de mine! Clar?! Si nu uita cel mai important lucru ...........Distreazate!Smile
[Image: napo1w.jpg]
Draga Napoleon, se pare ca nu prea am de ales.:p


(02-06-2012, 11:38 PM)Carnage Wrote: Bun venit in comunitate!

Thanks, mate!
#17
Maladiq-e inca o data bine ai venit. De la ce mama naibii iti bine username-ul? Haha Ca am cautat si n-am gasit nimic.



OFT:
@Soul of darkness: te rog sa nu mai sugerezi cand sa inchidem threaduri. Avem staff pentru asta.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#18
(02-08-2012, 10:08 AM)Terente Wrote: Maladiq-e inca o data bine ai venit. De la ce mama naibii iti bine username-ul? Haha Ca am cautat si n-am gasit nimic.

Originalitate surprinzatoare xD Tot ce pot sa-ti zic e ca are putina latina si restul... pui tu cap la cap (vorba vine xD):p
#19
Male= rau
Diq = ?
Presupun ca raufacator or smth. Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#20
OFT:
@Soul of darkness: te rog sa nu mai sugerezi cand sa inchidem threaduri. Avem staff pentru asta.
[/quote]
Ok boss


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)