Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Probleme de logica si perspicacitate
#71
Am raspuns corect la intrebarea cu incorect :d. La Hegan, moare pentru ca [raspunsurile se trimit prin PM] (Editat de Kristi)
replyReply
#72
Mai jos este o strofa extrem de cunoscuta din literatura romana, din care au fost eliminate vocalele. Refaceti strofa respectiva. (raspunsurile se trimit prin PM)

Lstcrrsrt
clttdlng
Cmdntrbt
Lmnsnjng.
replyReply
#73
(04-08-2013, 12:05 AM)Kristi Wrote: Mai jos este o strofa extrem de cunoscuta din literatura romana, din care au fost eliminate vocalele. Refaceti strofa respectiva. (raspunsurile se trimit prin PM)

Lstcrrsrt
clttdlng
Cmdntrbt
Lmnsnjng.

Tare. Grin
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#74
Problema pe care am propus-o eu:

Exista o baza secreta,ca sa iesi si sa intri in ea exista in tunel de 5 minute(nu conteaza daca mergi sau alergi). Langa acel tunel exista un gardian care il verifica la fiecare 3 minute. Oamenii care vor sa intre,gardianul ii scoate,si oamenii care vor sa iasa,gardianul ii baga inapoi. Un grup de oameni vor sa iasa din baza secreta,cum fac asta? Smile
[Image: I%2Bwant%2Byou%2Bto%2Btell%2Bthe%2Btruth.jpg]
replyReply
#75
(05-24-2014, 02:51 PM)Vladeisan Wrote: Problema pe care am propus-o eu:

Exista o baza secreta,ca sa iesi si sa intri in ea exista in tunel de 5 minute(nu conteaza daca mergi sau alergi). Langa acel tunel exista un gardian care il verifica la fiecare 3 minute. Oamenii care vor sa intre,gardianul ii scoate,si oamenii care vor sa iasa,gardianul ii baga inapoi. Un grup de oameni vor sa iasa din baza secreta,cum fac asta? Smile

Good one. Grin gandesc, si-ti raspund prin pm.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#76
(05-24-2014, 03:49 PM)Terente Wrote:
(05-24-2014, 02:51 PM)Vladeisan Wrote: Problema pe care am propus-o eu:

Exista o baza secreta,ca sa iesi si sa intri in ea exista in tunel de 5 minute(nu conteaza daca mergi sau alergi). Langa acel tunel exista un gardian care il verifica la fiecare 3 minute. Oamenii care vor sa intre,gardianul ii scoate,si oamenii care vor sa iasa,gardianul ii baga inapoi. Un grup de oameni vor sa iasa din baza secreta,cum fac asta? Smile

Good one. Grin gandesc, si-ti raspund prin pm.

Muahahahahahah,superb,superb,superb,superb!!! Apropo,am facut o greseala de tipar si al 11-lea cuvant este "un" , nu "in",dar cred ca ai inteles idea oricumSmile
[Image: I%2Bwant%2Byou%2Bto%2Btell%2Bthe%2Btruth.jpg]
replyReply
#77
Da, mitueste gardianul.
replyReply
#78
Il cheama pe Hitler si pe soul pe cate un tank si gata Smile

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#79
(05-25-2014, 10:53 AM)cornel Wrote: Il cheama pe Hitler si pe soul pe cate un tank si gata Smile
Un Landkreuzer functional al fi de ajuns.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)