Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homosexualitate
Nu credeti ca va cam intreceti? Bogdan m-am luat vreodata de lmbajul tau?
Deci astia doi chiar se cred destepti incercand sa imi arate ei mie unde am gresitHaha, la asta ma asteptam de la un copil de gradinita sau cel mult de la un om care nu poate sustine o convorbire cu ajutorul argumentelor. Oricum n-are rost cu voi doi sa se discute ceva, uite cum reusesc niste greenhorni, sa dea la o parte membrii vechi si care au ajutat aceasta comunitate prin inovatie si nu prin tot felul de threaduri din acestea. Mda si aici vorbesc despre old nick!
In acea imagine zice clar ca cuplurile de acelasi sex pot creste un copil...si prin cupluri se refera la cupluri de gay!
Voi incerca de data asta chiar sa evit threadul...dar este o mare sansa sa ma intorc deoarece mie imi displac stupizeniile si chiar ma abtin cu greu sa nu zic ceva atunci cand vad una.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

Daca ne uitam langa nick-ul meu, vom observa ca sunt membru de mai multa vreme decat tine. Iar cu asta voi inceta sa iti raspund cata vreme ce zici este offtopic, iar moderatorii se fac ca ploua.

@Bogdan. Ma gandesc ca nu este relevant ce sex are fiecare parinte, ci e mult mai important este ce fel de oameni sunt acestia. Ideea este ca idiotii sunt idioti, indiferent de orientarea sexuala.
@Kristi, macar de ai fi sincer si ai recunoaste ca jignirile sunt unilaterale.
Se pare ca in acest topic in loc sa se discute subiectul in sine s-au creat 2 tabere (pro si contra) care isi adreseaza jigniri in mod reciproc.

Initial ne-am gandit ca acest topic sa ramana sa ramana deschis, dar se pare ca nu se poate.

Topic Inchis!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)