Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homosexualitate
(02-21-2012, 03:38 AM)Maladiq Wrote: Si vrei sa-mi spui ca forumul asta nu e unul nazist? Warhell isi arboreaza minihitlerul, tu si altii exprimati viziuni cvasinaziste, precum homofobia etc. Erau si niste remarci rasiste pe undeva.
Daca eu am un colt nazist, asta inseamna ca tot forumul e nazist?
Quote:Asa, inapoi la subiect. Sunteti de acord cu casatoria intre persoane de acelasi sex? Dar legalizarea adoptiei pentru astfel de cupluri?

Nu sunt de acord. Nici pe atat cu adoptia..nici nu vreau sa ma gandesc ce se va intampla cu copilul.

Sup
Lasa Warhell, ce sa le spui unora ca ei?
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

Zalmolxis, daca nu mai ai argumente nu inseamna ca trebuie sa ii ataci in nici-un fel. Daca mai continui asa o sa primesti warn.
Eu doresc totusi sa opresc o porcarie care nu are ce cauta pe un forum DESTINAT UNUI JOC VIDEO, si-anume GOTHIC...dar asta e...eu nu are rost sa ma mai bag in acest scop. Asa ca voi incerca sa intru mai rar pe acest thread, destinat prostiei.
Thread a la Wogames gen its pitzie time, acest thread nu se diferentiaza cu nimic de acela!Sad
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

[Image: tumblrlx71zt4slp1qzcv7n.jpg]
Wtf...am spus ca nu mai intru e thread dar asta e prea de tot. Cum poti amesteca un desen animat atat de iubit intr-o astfel de porcarie? Cei doi sunt doar doi buni prieteni. Cum poti baga o chestie care tine de orientare sexuala intr-un desen animat? Bun deci prostia acestui thread intrece cote maxime!
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

'Twas a joke mate, you know, to laugh!?

Nu aveam de gand sa iti raspund si la restul mesajului, dar ma sa simt obligat sa o fac:
(02-21-2012, 07:02 PM)Zamolxis1 Wrote: Cei doi sunt doar doi buni prieteni.
Am spus eu ca ar fi altceva decat prieteni? God, cum iti sare gandul la prostii!
(02-21-2012, 07:02 PM)Zamolxis1 Wrote: Cum poti baga o chestie care tine de orientare sexuala intr-un desen animat?
Sorry, tu ai facut-o. Stii, cuplu inseamna doi, deci nu e neaparat ca cei doi sa fie iubiti ca sa formeze un cuplu. Exista si cupluri de prieteni, pentru ca sunt doi. Ideea era ca nu e nevoie sa fie a mother si a father ca sa creasca un copil, pot sa fie si doi friend-fathers. Cuvantul potrivit pentru ce ai facut tu aici cred ca e... prejudecata.
(02-21-2012, 07:02 PM)Zamolxis1 Wrote: Bun deci prostia acestui thread intrece cote maxime!
Odata ce cotele maxime sunt atinse, acestea nu mai pot fi intrecute. Bine, daca continui sa postezi aici probabil ca vei infirma aceasta teorie.
Cu chestii dinastea nu poti glumi...mate, pur si simplu nu mi se pare logic sa glumesti pe seama acestui lucru...mate!
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

Hai mai pisi, de ce esti asa serios?Haha
Vrei sa te ajut sa te destinzi? ;Wink
Iarasi incepeti sa va jigniti unii pe altii? Continuati tot asa si se inchide thread-ul.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)