Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Descrie personajul
#1
Eu zic un NPC, tu il caracterizezi putin, dupa care zici alt NPC.

Diego.
replyReply
#2
Diego este "lider" al Umbrelor - el este cel care hotaraste cine este demn pentru acest rang, iar toti oamenii din Tabara Veche au incredere in el (pana la un anumit "capitol"). Il ajuta foarte mult pe eroul nostru in toate cele 3 episoade ale Seriei Gothic si este un om cum se cade si destul de intelegator si "bun" in acelasi timp.

Lares
replyReply
#3
Lares este un hot profesionist.

Nameless Hero. :-D-:
replyReply
#4
La inceput e un simplu om, insa cu timpul, incearca sa creasca in ochii "Marilor" oameni, pentru a se atasa unui oras. Datorita faptului ca este foarte curajos si plin de faima, lumea il vede ca pe un erou, iar cu timpul, se incred toti in el. Tot ce i se cere accepta, cu mici exceptii.

Cam atat am avut de zis.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
replyReply
#5
Huaya, trebuie sa spui un personaj.
replyReply
#6
Cine zice ceva despre Thorus? Eu nu am ce personaj sa caracterizez deoarece Huaya nu a spus altul.

Deci, Thorus.
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
replyReply
#7
Thorus este un personaj destul de rau, e foarte plin de el si ii privesti de sus pe cei mici. Thorus mereu incearca sa te jecmaneasca, incearca sa-si scoata mai mult profit decat trebuie, uneori, cand poate sa faca ceva si fara cristale/bani, el tot iti cer si o suma destul de mare.

Lee.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
replyReply
#8
Lee este un bun lider al mercenarilor. El este suparat pe rege pentru ca l-a bagat in Bariera pe nedrept. In Gothic II iti este recunoscator ca ai distrus Bariera Magica si vrea sa te accepte in grupul Mercenarilor, numai ca trebuie sa ii faci si pe ceilalti Mercenari sa te accepte.

Xardas.
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
replyReply
#9
Xardas este un expert al magiei intunecate si vrea numai sa fure puterile lui Beliar. El este de asemenea mentorul jucatorului in toata seria Gothic. Mai este batran, dar si intelept. :-D-:
replyReply
#10
bechristian95 Wrote:Xardas este un expert al magiei intunecate si vrea numai sa fure puterile lui Beliar. El este de asemenea mentorul jucatorului in toata seria Gothic. Mai este batran, dar si intelept. :-D-:

Vezi ca ai uitat sa pui ceva - personajul urmator.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)