Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Descrie personajul
#31
Un sarlatan, posedat de Beliar si de armata lui (ati vazut ca are acea carte a posedarii, si ca nu il puteti bate, numai dupa ce ajungeti pe insula aceea, asta da de banuit)

Vatras
replyReply
#32
da. dar am impresia ca el nu e rau, cred ca el chiar a fost in armata regelui si toate alea, dar seekerii sau beliar l-au posedat, penru ca avea cartea aia possesion nu stiu cum

un magician de apa foarte puternic, foarte intelept, slujitor a lui adanos

sylvio
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#33
Un mercenar de la ferma lui Onar (mai tarziu dragon hunter), mincinos, viclean, dornic de cat mai mult putere.

Butch (G1)
replyReply
#34
Butch este un rogue ingamfat caruia nui place mutra ta. Din dialogul sau reiese ca nu prea te place.
Raven (G2 Notr)
replyReply
#35
Raven e un tip obsedat de gandul de a deveni un mare lider, dar in cele din urma este invins de catre Erou.

Fingers (G1)
replyReply
#36
un maestru al pick-lockingului si un tip foarte indemanatic cu multe abilitati. auzim de el chiar si in gothic 2

serpentes [as prefera un raspuns de la edgar, dar daca nu intra, sa raspunda altcineva Smile]
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#37
Serpentes face parte din consiliul Focului.Dintre care mai fac parte si Pyrokar si Ulthar. El iti da test of fire daca vrei sa ajungi magician in care te pune sa distrugi golemul de piatra cu Hamer of Innos.

Oric (Gothic 2)
replyReply
#38
[stii. ai fi putut spune ca este si foarte ipocrit si materialist si toate alea Haha nu trebuie neaparat sa zici CE E EL. trebuie sa-l descrii. mai mult moral, ca la fizic ce sa zici? ca-i chel? =))]
stiu ca e paladinul din castel, dar nu-l stiu foarte bine, deci o sa las pe altcineva sa raspunda
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#39
Parca Oric avea un frate care a fost omorat pe langa trecatoarea, si eroul trebuia sa ii duca vestea. Este un bun general, deoarece a planuit sa distruga armata orcilor ucigandu-i shamanul lider.

Cornelius (G3)
replyReply
#40
Este Cornelius in G3 ? Smile e acelas ca in G2
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)