Thread Rating:
  • 9 Vote(s) - 4.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
General Help
Multumesc.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
Aveti vreo idee cum sau ce as putea sa invat pentru un eventual job de Software tester? M-am gandit sa invat limbajul SQL si baze de date dar nu stiu daca ma indrept spre directia potrivita, totusi, treaba cu bazele de date mi se pare interesanta.
[Image: 242idki.png]
replyReply
Serviciile clienti telefonice de la banci nu functioneaza sambata? Also, cum pot sa imi fac cont pe BRD-Net (banking online), trebuie sa merg la banca mai intai?
replyReply
(05-11-2013, 11:36 AM)Bogdan Wrote: Serviciile clienti telefonice de la banci nu functioneaza sambata? Also, cum pot sa imi fac cont pe BRD-Net (banking online), trebuie sa merg la banca mai intai?

Nu stiu daca functioneaza sau nu, sambata. La bankingul online cel mai probabil trebuie sa mergi la banca, unde o sa-ti dea un 'dispozitiv' care-ti genereaza un numar unic prin intermediul pinului. Cred s-a introdus chestia asta peste tot, deci daca e asa, trebuie sa mergi la banca si sa ceri asta.

(12-25-2012, 02:44 PM)Carnage Wrote: Aveti vreo idee cum sau ce as putea sa invat pentru un eventual job de Software tester? M-am gandit sa invat limbajul SQL si baze de date dar nu stiu daca ma indrept spre directia potrivita, totusi, treaba cu bazele de date mi se pare interesanta.

Nu stiu ce sa zic de slujba asta.. Dar bazele de date sunt foarte utile si merita invatate. Te poti folosi de ele la foarte multe joburi. Si sunt si foarte usoare.. Cred ca din materiile pe care le-am facut pana acum, cele ce se refereau la baze de date au fost cele mai usoare.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)