Thread Rating:
  • 9 Vote(s) - 4.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
General Help
Se pare ca eu sunt cel mai curios Grin
Cam cat costa o licenta actual pe cea mai buna si mai noua versiune de windows XP, si care ar fi acea versiune?
Am cautat si pe site-ul oficial, dar nu pot sa gasesc...
Fighting back!...
replyReply
Costa intre 450-900 lei in functie de care licenta iti iei (Home, Professional, Ultimate) -> asta pentru Windows7... nu cred ca mai gasesti de XP.
replyReply
A, mersi muuult Wink
Am hotarat sa-mi iau pe Home Edition 7 atunci.
Cu Ultimate cred ca poti sa faci orice Haha
Fighting back!...
replyReply
ba mai este Xp, dupa statisticile actuale peste 45% din populatia globului care foloseste windows are windows xp restul au windows 7...si atentie ca xp-ul este de 10 ani aparutHaha
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
(12-28-2011, 08:57 PM)Zamolxis1 Wrote: ba mai este Xp, dupa statisticile actuale peste 45% din populatia globului care foloseste windows are windows xp restul au windows 7...si atentie ca xp-ul este de 10 ani aparutHaha

Vreti statistici? Pai va dau eu statistici. Va spun si cum ce se imbraca cel mai des, wogicienii. Haha

Ce browser folositi.
Sistem de operare
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
poti sa postezi topurile in care se afla romania pe primele 10 locuri mondial/european, dar topuri cu chestii bune exemplu internetul nu chestii gen nivel te trai si alte porcarii.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
(12-28-2011, 08:57 PM)Zamolxis1 Wrote: ba mai este Xp, dupa statisticile actuale peste 45% din populatia globului care foloseste windows are windows xp restul au windows 7...si atentie ca xp-ul este de 10 ani aparutHaha

Arata-mi un magazin online care inca mai vinde licente de Win XP... am cautat si eu si nu am gasit.
replyReply
Heheh Haha
Inseamna ca sunt din categoria cea buna: Firefox si XP.

POST 700
Fighting back!...
replyReply
este un tip danutbwin...care are alta culoare la nume decat ceilalti...cine e si de ce?
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
(01-03-2012, 10:18 PM)Zamolxis1 Wrote: este un tip danutbwin...care are alta culoare la nume decat ceilalti...cine e si de ce?

Culoarea gri? Asa au toti userii care nu si-au activat contul.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)