Thread Rating:
  • 9 Vote(s) - 4.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
General Help
#51
mi se intampla si mie, nu-ti fa griji, iti merge postu
[Image: 242idki.png]
replyReply
#52
Am si eu o problema. PC-ul imi merge lejer in general, dar de la o vreme, cand ma joc pe el, dupa cateva minute imaginea imi dispare de pe monitor - practic se face negru. Unitatea mai este inca deschisa, dar se pare ca nu mai proceseaza. Am avut problema asta mai demult pe un PC mai vechi, am zis ca poate nu fac contact bun piesele schimbate, dar acum... :-??
replyReply
#53
Cred ca problema este de la placa video ori de la sursa, de cat e sursa ta? Cu ce ai mai imbunatati PC-ul in ultima vreme?Daca e de la placa video atunci scoate-o si fa un test pe alt PC si vezi ce se intampla.Apropo dupa cat timp ti se face ecranul negru?
[Image: 242idki.png]
replyReply
#54
Pai n-am mai schimbat nimic pe el de vreo doi ani. S-ar putea sa fie ceva ori de la sursa, ori de la alimentare, ori am sa intru in bios sa fac niste setari pe acolo. Sa vad cum se mai comporta. Mie mi s-a intamplat o singura data, fratemiu se plange ca tot pateste chestia asta. Oricum merci.
replyReply
#55
Din cate stiu eu daca sursa are o problema grava calculatorul se opreste/restarteaza. Mai bine fa o schimbare de windows si abea apoi daca mai apare problema iti faci griji.
replyReply
#56
Intrebare de noob dar cum se poate schimba numele userului (daca se poate)? Vreau sa-l schimb din "The Mad Digger" in altceva dar fara sa dau "sing in as a different user". Am cautat in fiecare sectiune din "User CP" dar nu gasesc. Ma puteti ajuta?
Fighting back!...
replyReply
#57
(09-05-2011, 09:28 AM)The Mad Digger Wrote: Intrebare de noob dar cum se poate schimba numele userului (daca se poate)? Vreau sa-l schimb din "The Mad Digger" in altceva dar fara sa dau "sing in as a different user". Am cautat in fiecare sectiune din "User CP" dar nu gasesc. Ma puteti ajuta?

Daca vrei sa-ti schimbi username-ul, iti alegi altul, iar un moderator ti-l va schimba. Dar, asta va insemna ca trebuie sa te logezi cu noul username.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#58
Posteaza aici noul nume si un moderator se va ocupa de el.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#59
(07-28-2011, 08:23 AM)Edg Wrote: Am si eu o problema. PC-ul imi merge lejer in general, dar de la o vreme, cand ma joc pe el, dupa cateva minute imaginea imi dispare de pe monitor - practic se face negru. Unitatea mai este inca deschisa, dar se pare ca nu mai proceseaza. Am avut problema asta mai demult pe un PC mai vechi, am zis ca poate nu fac contact bun piesele schimbate, dar acum... :-??


Rulează MemTest şi vezi dacă îţi dă vreo eroare.
replyReply
#60
(09-05-2011, 04:03 PM)Carnage Wrote: Posteaza aici noul nume si un moderator se va ocupa de el.

Dastan daca nu mai este cumva
Fighting back!...
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)