Thread Rating:
  • 6 Vote(s) - 2.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poze cu voi
Nu că ăla din spate strică tot. Haha
Sup
replyReply
Asa arata, un om beat care nu e beatHaha.
Am fost surprins cu camera in clenţă.Haha
replyReply
Ţie nu-ţi spun nimic profesorii în legătură cu căştile ălea? Haha Şi eu am căşti, dar d'ălea mici .. să nu atrag atenţia. Doar acasă port d'ăstea cât pentru tot capul. Haha
Eu am fost nevoit să-mi iau d'ăstea pe urechi ca să ascult liniştit .... desigur, profa' de mate s-a prins când m-a scos la tablă .. pentru că se auzea muzica .. şi deh..
Show Content

Pfui, profesoara asta ştie cum să îţi 'scoată ochii'.
Sup
replyReply
Nu zic ei nimic, n-au dreptulHaha.
replyReply
Mda, naspa cu profesorii astia. Pfoai, sunt singuru' de pe aici care nu si-a pus poza?Haha
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
(01-21-2013, 10:19 PM)Zamolxis1 Wrote: Mda, naspa cu profesorii astia. Pfoai, sunt singuru' de pe aici care nu si-a pus poza?Haha

Da. Hai că eu cel puţin sunt curios. Smirk
Sup
replyReply
Maine dau o mica raita prin cele mai actuale poze...adica ma uit pe la colegi prin telefoane, aparate, am multe ipostaze gen bratele in fata ca Iisus din Brazilia. Sau tot felul de prosteli din clasa. S-ar putea sa mai am poza cand am adus jumeri la scoalaHaha.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
Pfooo, frate, nici n-am stiut de asa un thread. Oaaaa, ce poze am...ma si mir cum naiba ma rabda pamantul cu pozele alea. Daca va arat, va tot cruciti toti. O sa va arat, nu acum, fac o selectie si v-o pun aici sa faceti misto, ok? Doamneee...acuma-mi si amintesc de ce panarama faceam in muntenegru la toate pozele, photobomb level 9001.
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
Tu bagă doar aici. Haha
Nu-şi bate nimeni joc. Smile
Sup
replyReply
Mi-e lene sa urc poza pe tinypic asa ca pun pagina de fb Haha

http://www.facebook.com/scutaru.constant...ef=tn_tnmn
[Image: 242idki.png]
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)