Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Gray Fox Series
#1
Un serial facut de mine ..... care il voi unploada pe youtube pe 12.04.2012

Serialul va avea actiune, comedie, violenta (Deci interzis minorilor Tongue)
Serialul va fi facut in lumea Oblivion ....
Am mai unploadat 2 seriale pe tema , nu prea am avut succes, de data asta voi face episoadele mai calume. Puteti viziona 2 episoade pe canalul meu aronax12......... Nu prea am facut cine stie ce ....... Astept idei si pareri pentru viitoarele episoade ..............


Pentru cei care nu au jucat Oblivion si nu stiu cine-i Gray Fox intrati pe acest site

Watch trailer here
replyReply
#2
Foarte fain...sunt curios ce idee ai!
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#3
Acesta este trailarul nr 2 facut mult mai interesant decat primul http://www.youtube.com/watch?v=6hpcMtHXn...e=youtu.be ................... ASTEPT COMENTURI FORUM Haha
replyReply
#4
Astept sa vad cum o sa fie. Smile
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#5
Si eu ... videourile sunt aproape terminate asa si audioul .......... Uitati http://www.facebook.com/TheGrayFoxSeries pagina facebook pt informatii suplimentare Wink
replyReply
#6
Episodul 3 e aproape pe terminate mai am de pus niste dialoguri si gata Smile..... care cred ca le pun de saptamana viitoare Haha
replyReply
#7
(03-31-2012, 01:34 PM)Cryssalis Wrote: Episodul 3 e aproape pe terminate mai am de pus niste dialoguri si gata Smile..... care cred ca le pun de saptamana viitoare Haha

We'll wait.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#8
La aniversare de 17 ani (ziua mea) am onoare sa va prezint the gray fox series ep 3 p1. si p2
PART 1aici
PART 2 aici

Wink
replyReply
#9
La multi ani pt. ziua de ieri si felicitari pt. film. Smile
Show Content
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#10
am folosit rezolotie pt you tube........
Inca ceva ,,,,,, a trebuit sa schimb programul de editat in ultima zi ,ca eu il facusem in sony vegas 10. Da cand am vazut ca imi ia 1000 de ani pana il termin la-m schimbat .. Imi cer scuze pt rezolutie ...
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)