Poll: Cine va castiga Finala R.A.T
You do not have permission to vote in this poll.
Ianu Narcis Iustin
16.67%
3 16.67%
Luca Emil si Luca Viorica
5.56%
1 5.56%
Neacsu Rebeca
5.56%
1 5.56%
Bondoc Cristina si Dinica Alina
5.56%
1 5.56%
Tutu Adrian
22.22%
4 22.22%
Agache Cosmin
11.11%
2 11.11%
Florescu Stefan
11.11%
2 11.11%
Dinu Valentin
5.56%
1 5.56%
Luca Valentin
11.11%
2 11.11%
Felea Madalina
5.56%
1 5.56%
Total 18 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[DISCUTIE] Românii au talent
#11
Cand este finala?
replyReply
#12
25 aprilie.
replyReply
#13
am ales sa se aleaga doua optiuni (nu mai multe ) Wink votati cat mai este timp (numai cei care nu au votat), aceasta persoana va fi reprezentantul romaniiei in europa (Invigatorul i-a totul) Wink
replyReply
#14
iustin (doh)

ii bate la fund pe toti cu vocea lui de justin bieber tenor Haha
(chiar...iustin-justin...oare n-o fi aceeasi persoana???Haha)

serios, copilu ala chiar are talent
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
#15
TUTU ADRIAN

Noul roman care are talent. Sa vedeti din sezonul 2 cati romani de 30 de ani, orfani o sa apara. Si pe toti cand o sa-i intrebi ce o sa faca cu 100000 de euro o sa raspunda: " Eu vreau ca romanii sa fie uniti. " (adica cu banii acestia cumpara superglue si ii lipeste, ca altfel logica a ceea ce a spus el, nu prea exista)

Ballance inapoi in strainatate, felicitari.
Iustin Ianau - a devenit cunoscut oricum.
Barmanul - barman ramane.
Agache Cosmin - s-a terminat cu talentul sau.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#16
(04-26-2011, 11:59 AM)Pepe_the_shepherd Wrote: TUTU ADRIAN

Sa vedeti din sezonul 2 cati romani de 30 de ani, orfani o sa apara. Si pe toti cand o sa-i intrebi ce o sa faca cu 100000 de euro o sa raspunda: " Eu vreau ca romanii sa fie uniti. " (adica cu banii acestia cumpara superglue si ii lipeste, ca altfel logica a ceea ce a spus el, nu prea exista)

Daca tinerii cu parinti si cu studii viseaza numai bani si strainatate, cred ca ar fi intr-adevar ridicol sa-si etaleze talentele "desavarsite" in tara natala.Asa ca nu ne ramane decat sa ne multumim cu orfanii de 30 de ani care nu stiu ce sa faca cu 120000 de euro.
replyReply
#17
(04-26-2011, 01:50 PM)old nick Wrote:
(04-26-2011, 11:59 AM)Pepe_the_shepherd Wrote: TUTU ADRIAN

Sa vedeti din sezonul 2 cati romani de 30 de ani, orfani o sa apara. Si pe toti cand o sa-i intrebi ce o sa faca cu 100000 de euro o sa raspunda: " Eu vreau ca romanii sa fie uniti. " (adica cu banii acestia cumpara superglue si ii lipeste, ca altfel logica a ceea ce a spus el, nu prea exista)

Daca tinerii cu parinti si cu studii viseaza numai bani si strainatate, cred ca ar fi intr-adevar ridicol sa-si etaleze talentele "desavarsite" in tara natala.Asa ca nu ne ramane decat sa ne multumim cu orfanii de 30 de ani care nu stiu ce sa faca cu 120000 de euro.

In niciun caz nu vroiam sa spun ceva rau despre orfani. Tot respectul meu pentru ei, dar tot. Fostul meu coleg de banca era intr-o asemenea situatie, dar ca prieten, am observat ca 4 ani i-au fost de ajuns sa-i treaca supararea, cel putin cea aparenta. Nu zic ca durerea nu poate tine toata viata, dar ca sa poti trece peste trebuie sa fii puternic si in niciun caz sa aduci aminte despre asta intr-o emisiune.

Cat despre concurentul de care vorbeam, eu cred ca el stia foarte bine ce vrea sa faca cu banii, dar stia ca 'da mai bine' sa spuna ceva patriotic.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#18
Ma v-am zis eu ca o sa castige el?Voi tot sperati sa castige altii : )) .
replyReply
#19
Winner Tutu Adrian !!!!!

replyReply
#20
(04-26-2011, 10:07 PM)Cryssalis Wrote: Winner Tutu Adrian !!!!!

Bravo lui.
[Image: 242idki.png]
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)