Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ce ai face?...
#1
Ce ai face daca ai afla ca mai ai de trait doar o luna? Cum ti-ai organiza timpul?
Te-ai calugari, ai tine post, ai sta doar la biserica, ai dona tot ce ai la saraci si copii orfani SAU Ai face ceva ce ai vrut intotdeauna, ai lasa scoala, ai face cate o petrecere seara de seara, ai arunca cu banii in stanga si in dreapta?
replyReply
#2
wow. good point.
buna intrebare.
cred ca as face cate putin din amandoua.
m-as spovedi, as mai merge la biserica, dar nu as renunta la scoala pentru ca acolo e toata panarama Haha
si chiar mi-as face timp sa fac ceva ce am vrut intodeauna.
intr-o luna ai destul timp
ar fi mai nasol cu o zi Smile
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#3
Pai intr-o zi chiar nu ai mai avea nimic de facut, ai sta si ai astepta Haha, de aia am zis o luna...
replyReply
#4
intr-o luna poti face multe Smile
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#5
Si ai fi fericit sa afli ca mai ai o luna de trait? Trece prea repede timpu' asta frate, iti zic eu ca nu ai timp de nimic.
replyReply
#6
bine. evident...
se zice ca... chiar si 80-90 ani, cat traim noi e putin...
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#7
intr-o luna:
mas duce la cel mai shmen magazin cu da toate si as o spargere,dar mai intat mash echipe cu tone da armament
dupa ce am dat spargerea stau si ma bucur da toate chestiile furate timp de 1 saptamana dupa care mas duce la biserica
si mas spovedi si tot tacamu si dupa mash muta in alta tzara ca acia ma urmreste politia,si in tzara aia mai dau o spargere si
iar ma duc la biserca si tot asa pana cand imi mai raman 3 zile da trait ca in alea stau chill si ma rog in biserica si ma rog
pt toate relele facut Grin
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#8
Pentru ce sa fur? ce sa fac cu bunurile daca mor? (nu iau nimic cu mine)Haha

Cred ca mi-as 'exploata' corpul la maxim femei, bautura, tigari cat de multe petreceri una dupa alta si numai de astea...Wink)
replyReply
#9
pai nu e bine ca nai zis ca te duci la biserica porma pa lumea ailalata .....:|
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)