Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ce este cu subforumul "Proiecte in desfasurare"?
#1
Am incercat sa intru in thread-ul creat acolo dar spune ca nu am privilegii.
Despre ce e vorba? Cum fac sa vad si eu thread-ul respectiv?
replyReply
#2
Da pai acolo,au voie sa posteze si sa vada doar cei care sunt implicati in traducerea gothiculi 2 Grin,pt. a putea vedea si posta trebuie sa faci parte din echipa Smile
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#3
Aha, am inteles ... :-?
Ma gandeam ca e ceva in neregula cu contul meu :error:
replyReply
#4
si acolo unii pot vorbi mai deschis despre proiecte concrete si alte de astea Haha
nu e nimic rau cu contul tau.
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#5
Dar si eu fac parte din echipa de traducere a gothic-ului 2, si nu am acces la pagina "Stuff" !!!! Why ???
replyReply
#6
pentru ca nu toata lumea din proiect are acces la acea pagina.
de exemplu noi avem toate scripturile [eu, raducu, goth] si de acolo ne alegem cu ce incepem, ce facem, etc, si chestia asta o dezbatem pe acel thread
la tine . noi va dam ce scripturi sa faceti si voi le faceti. oricum vei avea si tu acces in curand acolo
adica nu ar avea niciun rost sa puteti intra in thread. nu va ajuta cu nimic... si in plus, nu e decid cine poate vedea threadul sau nu Smile
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#7
Hmm, cum a mers traducerea pana acum? Mai sunt greseli ca in patch-ul pentru Gothic I? Cam cat la suta este terminata aceasta traducere? Si cam in cat timp credeti ca va fi terminata complet?

Oh, si ca o ultima intrebare: traduceti Gothic II Night of the Raven, nu Gothic II Vanilla, nu?
replyReply
#8
traducem g2notr
nu pot sa estimez un procent. suntem undeva in jur de 20-30%.
nu ne-am apucat de mult
si terminam undeva cel tarziu prin iulie...
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#9
I see. Aveti de gand sa traduceti si Gothic III dupa ce terminati de facut aceasta traducere?
replyReply
#10
stii cat de mare e g3, nu? Haha
iti dai seama cate scripturi vor fi de tradus?
nici cu o echipa bine motivata nu cred ca vom reusi.
eu am ramas uimit la cate chestii am gasit prin scripturile gothicului2 care nu le-am remarcat in joc.
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)