Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Multi Comunitate!
#1
Stand asa, neavand ce face mi-a venit o idee si nu stiu daca ar merge sa o pun in practica...
Sunt multe tari in care sunt fani gothic dar nu au o comunitate... e si m-am gandit sa facem un fel de GGP daca ati vazut din wog.org in care tara care doreste sa aiba cate 4-5 sectiuni in limba ei cu 1-2 moderatori care ca modereze si sa faca reclama la 'forumului' tarii respective... Si cand o fi sa facem site-ul sa fie tot in mai multe limbi, adica fiecare tara care vrea sa aiba sectiuni sa aiba si o versiune a sitelui in limba ei natala (es/it etc)...
Limba romana o sa aiba cat de cat prioritate Grin
Ce parere aveti?
replyReply
#2
Ar fi foarte fain:d...ar fi mai mare forumul Tongue
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#3
Comunitatea s-ar dezvolta mai usor si mai repede, ar fi o idee bunaSmile
replyReply
#4
Nu stiu cat de usor s-ar dezvolta deoarece mai intai trebuie sa gasim/gasesc tarile respective si apoi trebuie sa gasesc pe cineva de incredere in tarile respective care doreste sa inceapa o treaba calumea... etc
replyReply
#5
am niste prieteni romani prin alte tari :-?
o sa incerc sa-i contactez...
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#6
Poi daca nu joaca gothic tot degeaba Haha
replyReply
#7
right =))
dar o sa vad Haha
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#8
Hmm, dupa parerea mea, forumul acesta ar trebui sa aiba mai multa vechime si sa fie dezvoltat mai mult inainte de inceperea unui astfel de proiect.

Oh, si cele mai bune limbi pentru un astfel de proiect ar fi engleza si germana. Nu vad rostul adaugarii altor limbi in afara de cele prezente in Gothic.
replyReply
#9
E foarte buna ideea si sunt total de acord ptr aceasta .
You are a Mora !
replyReply
#10
stai flex,lasal asa cum e :> poate peste ceva timp cand o sa se mai auda si da forumu asta ca sunt care habar nau :|gen varamiu habar nare :| da o sa zic mai stai sa fim mai multi (si cand zic mai multi ma refer la oamenii care sunt activi nu la alti care doar fac contu si gata il lasa ase)deci mai lasal :>
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)