Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
It's a brand new day
#1
Smile 
Acest thread este dedicat visurilor noastre. Visurilor tutuora de pe forum.

EU ca de exemplu nu ma gandeam ca o singura melodie iti poate schimba viata si modul de a gandi ei bine iti poate ! ryan star brand new day Grin
eu dupa aceasta melodie m-am gandit pt prima oara cum e sa incepi o noua zi Grin o noua zi iti poate rezerva surprize ........ asteptari
cum putem intro noua zis sa facem ceva incredibil sau doar sa stam degeaba si sa traim monotonul cum intr-o zi putem sa ne impinim tot ce am visat sau putem dintr-o data sa murim Grin astept parerile voastre ....



p.s

sper sa nu fie pueril ceea ce gandesc Smile
replyReply
#2
O intrebare inainte sa dezbatem. Te referi la vise (somn) sau visuri (aspiratii)?
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#3
Cred ca la aspiratii.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#4
aspiratii Grin
WTF vise ?
LOL
sper sa fi ascultat melu inainte sa postati Smile
replyReply
#5
Mai explica odata:
Quote:tonul cum intr-o zi putem sa ne impinim tot ce am visat sau putem dintr-o data sa murim astept parerile voastre ....

Chiar n-am inteles si trebuie sa inteleg.

Show Content


Trebuie sa recunosc ca am petrecum multe zile facand nimic. Da... ma simteam prost pe moment, dar o alta zi aparea la orizont si de multe ori era mai buna... ca mai rea nu avea cum sa fie.

Implinirea visurilor... da... lupt pentru asta. Chiar sunt intr-o lupta de ceva timp sa-mi implinesc un vis foarte important care stiu ca ma va schimba. Nu o sa-l spun niciodata pe acest forum din motive personale, dar este ceva foarte important pentru mine. Deci lupt.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#6
mda fiecare are un vis dar cateodata(cele mai multe ori) nu se implinesc si cand vei avea servici si vei fi un om 'normal' nu te vei mai gandi la asa ceva cel putin majoritate nu se mai gandesc la asa ceva
replyReply
#7
Eu mi-am propus sa ajung un parkourist bun si sa sar bine, la vara ma bag la flipuri, vreau sa devin mai spectaculos pe zi ce trece, cam asta e ce imi doresc, sa fac lucruri uimitoare cu propriul corp.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#8
(04-19-2012, 08:33 PM)gothicar pro Wrote: mda fiecare are un vis dar cateodata(cele mai multe ori) nu se implinesc si cand vei avea servici si vei fi un om 'normal' nu te vei mai gandi la asa ceva cel putin majoritate nu se mai gandesc la asa ceva

Hmmm. Nu e asa.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#9
(04-19-2012, 08:33 PM)gothicar pro Wrote: mda fiecare are un vis dar cateodata(cele mai multe ori) nu se implinesc si cand vei avea servici si vei fi un om 'normal' nu te vei mai gandi la asa ceva cel putin majoritate nu se mai gandesc la asa ceva

Tu inca esti mic si mai ai multe de invatat, peste cativa ani vei gandi cu totul altfel.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#10
(04-19-2012, 08:36 PM)Carnage Wrote: Eu mi-am propus sa ajung un parkourist bun si sa sar bine, la vara ma bag la flipuri, vreau sa devin mai spectaculos pe zi ce trece, cam asta e ce imi doresc, sa fac lucruri uimitoare cu propriul corp.
Parkourul ma pasioneaza si pe mine, mi-as dori si eu sa il practic, dar din cauza unor probleme la varsta de 9 respectiv 11 ani cand am avut mana stanga rupta, nu prea pot sa fac fata miscarilor. Abia fac un lazy vault pe mana stanga....Sad

replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)