Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bosper's Bow!
#1
Salut! Am o intrebare : Unde gasesc arcul lui Bosper?:-?
#2
salut coco. o sa-ti las threadul asta, dar pentru fiecare problema care o ai nu mai deschide alt thread ca sa evitam spamul. daca ai vreo problema mergi la 'Gothic II: Ajutor', ok? Smile si arcul lui bosper parca era in catacombele orasului intr-un cufar dintr-o camera de aia de la ghilda hotilor...
.Chorus Romance says Good Night.
#3
Ok ! Multumesc de ajutor !
#4
Mai detaliat:
Daca nu ai reusit sa ajungi in catacombe, mergi in port la taverna, vorbeste cu Kardiff, apoi acesta te va trimite la Nagur. Dupa ce ai vorbit cu Nagur, mergi la Lord Andre si spune-i ca Nagur l-a ucis pe curierul unui vanzator (nu mai stiu numele exact), sau daca nu baga-l in inchisoare pe Rengaru, tipul din piata (a furat de la alt vanzator). Apoi mergi iar la Kardiff, acesta iti va spune ca te asteapta un tip dupa o casa (iesi din taverna sa si mergi drept inainte pana la zid, apoi stanga), te bati cu tipul, si iei cheia, apoi cobori in mare si vei gasi o usa la un turn, intri in ea, si faci la stanga. Acolo sunt niste sobolani, si inauntru este arcul lui Bosper intr-o cutie (Si argintul lui Cargon tot acolo)Haha
#5
il chema baltram
daca ai nelamuriri, scrie tot aici Haha
adica daca nu ai inteles din ce a zis goth Haha
.Chorus Romance says Good Night.
#6
Am trecut de questu acela! Multumesc la toti !
#7
Thread inchis!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)