Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diablo III
#1
Poate ca nu ati jucat Diablo 1&2, nici nu cred ca veti incerca.Totutsi,Diablo 3 cred ca o sa va intereseze.
Diablo 3
replyReply
#2
Mai e ceva de spus despre el? Nu cred, doar asteptam jocul si asteptam sa vedem povestea din Diablo 3 Grin.
replyReply
#3
Am jucat diablo 2 prea mult, sunt pro al acestui joc. Astept cu nerabdare urmatoarea editie.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
replyReply
#4
Nu am jucat nimic din seria Diablo.Este un fel de joc strategic sau controlezi numai cateva personaje?Il controloezi cu tastatura sau cu mouseul?
replyReply
#5
E un action-rpg...controalele ai putea zice ca sunt cele de la un RTS combinate cu cele de la un RPG.
Mergi cu tastatura dar dai atack cu mouse-ul...si ai un singur erou pe care ti-l alegi la inceput.
replyReply
#6
Depinde, ca pe internet iti faci account si poti sa faci cate personaje vrei. Jocul consta in cresterea levelui, level maxim este 99, dar creste foarte greu, avand avantajul ca joci pe internet, poti intra la un duel, doua, alt lucru este gasirea itemelor, cat mai bune sa fie, plus altele.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
replyReply
#7
Dap..e frumos jocu.....cu toate ca nu am jucat delok....dar am prieteni care joaca....
replyReply
#8
e interesant jocul da nu am chef de el akm.
replyReply
#9
probabil nu o sa-mi mearga =))
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#10
Am jucat foarte putin Diablo 2 si mi s-a parut interesant. Cred ca voi juca Diablo 3... tot jocul
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)