Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amuzament
#21
Nu prea inteleg ce vrea sa zica tipul cu lingura.
Sadic videoclip...
replyReply
#22
Înseamnă că n-ai înţeles'o pe bătrânica iadului. Haha
Sup
replyReply
#23
bogdan, te uiti la tara lui fratica?Smile
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#24
Da, am descoperit recent ca unguru Bulan are canal de YouTube. Credeam ca a murit de ani buni, dupa ce nu a mai aparut la Kiss FM, dar vad ca pe YT se tine bine.

Also, activati subtitrarea automata la clipul asta cu traducerea Risen:

replyReply
#25
Yu and Mi. HahaHaha
Sup
replyReply
#26
'Behance.net Wrote:Honest Logos - An idea for a series with honest logos, revealing the actual content of the company, what they really should be called. Some are cheap, some might be a bit funny, some will maybe be brilliant. I don't know.

Show Content
replyReply
#27
O melodie foarte buna.



Va invit sa va uitat la comentarii. La cat de multe vreti si va garantez ca nu gasiti vreunul negativ.

[Image: mzn2.png]

O ironie organizata. Foarte tare.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#28
Wow... I'm speechless... si nu ma refer la melodie, ci la comentarii. Nu-mi vine sa cred ca niste membrii de pe youtube au fost atat de uniti in ironia lor Haha Asta avand in vedere ca desi un video de pe youtube este despre pisici, acesta poate avea la comentarii dezbateri aprinse despre teorii conspirative in legatura cu moartea lui J.F.K.
replyReply
#29
(07-15-2013, 12:10 AM)Kristi Wrote: Wow... I'm speechless... si nu ma refer la melodie, ci la comentarii. Nu-mi vine sa cred ca niste membrii de pe youtube au fost atat de uniti in ironia lor Haha

Da, e foarte ciudat cum s-au unit atatia. Oamenii sunt ciudati, de fapt. (ciudat=ceva ce nu inteleg, deci eu sunt de vina)
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#30
FlowerFlower
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)