Poll: Care va place?
You do not have permission to vote in this poll.
Elvis Presley
21.43%
3 21.43%
Michael Jackson
78.57%
11 78.57%
Total 14 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elvis Presley vs Michael Jackson
#1
Exclamation 
Pe care il credeti mai bun...care va place?
Argumentati-va parerea.

Mie unul imi place ElvisGrin.O sa spun mai incolo de ceGrin
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#2
michael jackson a fost regele muzicii pop, a fost cel mai tare, a rulat, pur si simplu era cel mai tare. dar daca nu se tinea de prostii era si mai tare. nu conteaza ca era el asa cam pedofil, el nu si-a trait copilaria si de asta a iubit asa de mult copii, si chestiile cu agresarea sexuala la copii, majoritatea sunt vrajeli. si el de cand era mic voia sa fie alb [da, michael a fost negru] si isi dorea foarte mult pentru ca stia ca negrii erau discriminat si el nu se simtea bine, si a facut tot felul de operatii ca sa devina alb. sunt multe alte 'teorii' ca o avut nu stiu ce boala dar el a vrut sa fie alb si a facut tot felul de operatii... si chiar daca se spune ca a murit de stop cardiac, noi suntem siguri ca a murit dintr-o supradoza sau ceva, pentru ca 80-90% dintre muzicieni mor de supradoza. acum depinde... dar MJ ca si cantaret a fost un fenomen. are niste melodii fenomenale care chiar si eu care sunt numai pe death si pe metal le ascult si imi plac.. de elvis nu stiu ce sa zic... nu mi-a placut niciodata... poate ca om MJ nu a fost ceva special, dar ca si cantaret a fost prea tare... adica ganditi-va la queen [i mean Freddie Mercury] si ala era unu care se ducea la... prostituate... sa nu le zic altfel Haha si lua droguri si a murit de sida, dar avea o voce superba pentru era aia... acum nu prea mai trage decat la oamenii care l-au prins in viata, la tineri nu prea... oricum MJ rules, orice ar fi...

Rest In Peace Michael Jackson.

El nu a murit, el va trai vesnic prin muzca lui.
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#3
Ai uitat ceva...si Elvis este rege....regele Rock'n'Roll-uluiWink...dar fiecare cu cei placeGrin
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#4
io am ales michael jackson doarece e ca o masina da dans si imi place melodia aia billie jean :X:X:X
si da elvis nu mi place daloc da el :|
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#5
Bravo alex, esti de-al meu.
si sa nu uitam de legendarul dans MOONWALK care nici dracu nu mai poate sa-l faca cum il facea el
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#6
Ai dreptate @uf33...MJ dansa soper...si canta fain...nu pot sa spun ca nu imi place MJ...dar prefer mai mult Elvis...am zis...o sa spun mai incolo de ce(sa vad si opiniile altora)
app @uf33 nu te-ai gandit sa cenzurezi umpic?
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#7
OW DA moonwalk tata!!nu crek mai exista cineva pa planeta sa faca asa ceva http://www.youtube.com/watch?v=-tqYUTjQIc0
BTW dansu lu mj da la inceput e dansu nightelfului baiat da la world of warcraftHaha
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#8
Cica avea ceva pantofi speciali si deaia putea sa-l faca acel moon walk...si mai erau si repetitiileGrin...nu stiu cate ore pe zi...ma rog...pacat de el:|
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#9
aq te dai pa langa MJ ?
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#10
citeste ce am scris mai sus...si o sa vezi...nu pot sa zic ca nu imi place MJ da imi place Elvis muuuuuult mai mult....
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Michael Jackson bros Maddog 1 1,126 02-08-2010, 05:44 PM
Last Post: ufy

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)