Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 4.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O alta idee
#1
Mo trecut asa o idee prin minte...deci sa se faca un pachet de teme de exemplu sa fie 7 teme...si fiecare user sa isi seteze tama care ii place...ca daca ar fi numai o tema cuiva s-ar putea sa nui placa si altcuiva da si nu s-ar intelege lumeaHaha...voi ce ziceti?...ah da nu numa 7 teme asta o fost numa exemplu poate sa fie si 3 dar se vor mai "uploada" si alte temeGrin...mie mi se pare o idee buna...voua?
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#2
Mie imi place mult tema actuala, dar nu strica sa incercam. Sa vedem ce vor spune adminii si moderatorii ...
replyReply
#3
Mersi ca ma susti NecroGrin...app nu am zis ca nu imi place tema actuala...era doar o ideeGrin
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#4
/Smile poate nu stii cat de greu este sa faci o tema :|
de asta esti asa increzator.
ai facut vreodata in viata ta o tema?
sau mai bine spus un skin
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#5
bine ma da io propuneam...da cred ca ne putem descurca...si totusi esty de acord sau ba?
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#6
adica te poti descurca. spune-mi daca ai facut vreo tema in viata ta
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#7
las'...cu tine nu se poate intelege omu...chiar asa da greu ii sa raspunzi cu da sau nu?
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#8
Uf, parca esti... ma rog, nu mai spun. Facea omul o propunere ce sari asa?
replyReply
#9
:| da. bine.
in primul rand avem destule pe cap. mai ales stafful. noi lucram la g2notr, la wog.org site.
si vine filip si zice sa facem 7 skinuri. in primul rand trebuie lucrat in dreamwave, ceea ce nu e usor si nici de invatat nu e usor, eu ii zic ca e greu si ca nu putem face nici macar 1-2 in plus si el imi zice ca se descurca. daca se descurca. poate sa-si faca echipa de facut skinuri, poftim. ca sa nu mai fie nicio discutie
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#10
Da' gata ma ca nu ti-a dat nimeni in cap ca nu faci skinuri...
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  O idee Andrey 31 12,435 12-05-2010, 09:37 PM
Last Post: Cryssalis

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)