Poll: Care RPG(sau serie va lasat "gura casca"
You do not have permission to vote in this poll.
The Elder Scrools(TES)
22.22%
14 22.22%
Diablo
4.76%
3 4.76%
Icewind Dale
0%
0 0%
The Witcher
12.70%
8 12.70%
Risen
17.46%
11 17.46%
Dungeon Lords
1.59%
1 1.59%
Dungeon Siege
1.59%
1 1.59%
Overolord
3.17%
2 3.17%
Alt RPG sau serie (Specificati)
19.05%
12 19.05%
Fable Lost Chapters
17.46%
11 17.46%
Total 63 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Care RPG (non-Gothic) va lasat cu "gura casca"
#21
(09-24-2009, 08:59 PM)ufy Wrote: overlord incepe sa fie plictisitor la un punct....

Care fiind ala,oricun ma enerveaza ca prea repede iti scade viata...
replyReply
#22
Vampire The Masquerade - Bloodlines este al 2-lea RPG clasificat dupa mine ca fiind extraordinar, oricum nu prea imi place sa clasific lucrurile deci mai degraba as zice ca il apreciez la fel de mult ca si Gothic.
Ma mir ca nu a mentionat nimeni pana acum, poate nu l-ati jucat sau l-ati jucat dar nu va placut; gusturile difera i can respect that.
Imi place povestea foarte mult, dialogurile personajelor sunt extrem de reusite, grafica e ok, desfasurarea actiunii are loc intr-un Los Angeles intunecat si dezolat cu influente gothic-Punk. Questurile sunt foarte interesante, povestea este incredibila prezentand societatea vampirilor care lupta pentru suprematie.
Desigur pentru unii dintre voi daca l-ati jucat va dezamagit buggurile si multitudinea de patch-uri, dar eu consider ca sunt nesemnificative avand in vedere ca producatorii mai mult sau mai putin l-au abandonat astfel cand s-a lansat jocul era "nefinisat".
Am terminat jocul de foarte multe ori si il voi rejuca in viitorul apropiat.

E posibil ca unii dintre voi sa strambe din nas si sa zica: "Pfft vampiri emokizi sau mai stiu yo ce", jocul nu face referire la a adopta un stil de viata "vampiresc" ci este doar o fictiune ca multe altele cu o poveste remarcabila si daca va intereseaza va urez multa distractie :> .
[Image: luisroyo2.png]
Embrace death as is the key to understand life.
replyReply
#23
=)) imi place cum ai zis totul.
o sa-l caut putin sa vad de cerinte...
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#24
sa fiu sincer nu prea jucam rpg mai mult de strategie sau shootere dar mie mia plactu Oblivion tare Haha
replyReply
#25
Change of Plans....Dupa Gothic cel mai tare mi se pare Dark Messiah of Might and Magic...
replyReply
#26
Boilimg point a jucat careva? E bun. Incercatil.
Pardon! Am vrut sa zic Boiling Point. Scuze pentru greseala.
replyReply
#27
fable, Oblivion, la morrowind aveam agilitate 100 si nush, abia nimeream un sobolan :|

Mai trebuia si :

Mount&Blade!
PS: de cand e diablo RPG???
Ufy pune si votu meu la TES ca am dat din greseala la Fable!

PS:ufy il cheama pe buldogu lu varamea =))
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
replyReply
#28
=)) am mai intalnit cazuri.
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#29
(06-06-2010, 08:00 AM)Z3R0 C00L Wrote: PS: de cand e diablo RPG???
De cand s-a lansat.

Si acum imi permiteti sa intreb, unde plm este kotor 1 si 2? ...niste rpg-uri minunate , ba chiar mai dragute decat gothic daca ajungi sa le termini (story-ul este mult mai bun).
Alte Rpg-uri de calitate:
-Fallout 3 (Masa)
-Risen(Masa)
-Two Worlds
-Mass Effect 1
-Mass Effect 2(Masa)
-Dragon age origins (+awakening)(Masa)

(06-06-2010, 08:00 AM)Z3R0 C00L Wrote: fable, Oblivion, la morrowind aveam agilitate 100 si nush, abia nimeream un sobolan

Morrwind si oblivion sunt jocuri care se joaca in First Person , in 3rd nici macar nu poti pune tinta cu arcul.
Oblivion este un joc minunat , cel putin inceputul (primele 40 de h) questurile pentru guilde , caci story line-ul este putin plictisitor , si cum am zis dupa 40 de h devine voarde repetitiv ..trebuie sa ai nervii de otel ca sa completezi jocul 100% ( +150 h)
replyReply
#30
stiu! Drum lung, mare harta cand incepi sa mai faci misiuni care nu te poti duce rapid cu mapa
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic vs T.E.S. - contest Szekemri 51 18,823 08-02-2013, 09:43 PM
Last Post: DYgYTaL
  Gothic 5 / Arcania II Zamolxis1 27 12,155 02-10-2013, 11:52 AM
Last Post: HeRoNaMeLeSs

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)