Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Slash vs. Buckethead
#1
Deci am facut threadu asta ca sa va stiu si eu parerea despre buckethead si slash.Daca inca n ia-ti vazut sau ascultat nicio problema ca m-am gandit si la asta http://www.youtube.com/watch?v=NCvH8Mk2YeM un video cu slash si buckethead live :> faceti un efort si urmaritil si pe urma postati aici care credeti ca e mai bun.Parerea mea e ce buckethead e mai bun dar vreau sa o stiu si pa a voastra Grin
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#2
slash! pana la urma am palarie ca a lui =))
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#3
=)) da Tongue
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#4
Buckethead Haha
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#5
BH OFC
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#6
hmmmm....sincer....nici unulHaha....da rak ar fi sa aleg asa....hmmm....Slash...are umpik de stiu(cred:-?)...BH in afara de viteza...ma rog...raman la nici unu=))
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#7
bai filip gresti f mult in legatura cu BH tu si toti fanii lu slash care cred ca BH stie doar sa cante repede toti zic asta pt ca nu iati auzit toate cantecele nu cred ca ati auzit vrunu solou lu buckethead din mel nothinggam lace sau de la soothsayer da bn am facut si io o greseala ca vam pus link cu BH numai cand canta repede Haha http://www.youtube.com/watch?v=Gpr498vngFQ no sa mai vezi pe cineva sa faca aseamenea shred la inceput la melodie si la solo
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#8
ma, amandoi ruleaza. recunosc. amandoi imi plac foarte mult.
am zis acolo slash, doar pentru ca am palarie ca a lui =))
nu pot sa aleg intre ei
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#9
asta stiam Grin
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#10
Asta e o intrebare capcana din cate vadHaha. Nu prea pot sa aleg, fiecare are ceva diferit... si plus de asta nu sunt fan inrait Haha.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)