Poll: Doriti un RPG nou?
You do not have permission to vote in this poll.
Da, avem nevoie de un inceput nou. Dar putem sa ne mai ocupam si RPG-ul vechi.
46.43%
13 46.43%
Nu, mai bine sa ne concentram pe RPG-ul vechi. Odata ce il terminam, vom incepe unul nou, sau il vom continua pe cel existent.
53.57%
15 53.57%
Total 28 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RPG: Vechi sau Nou?
#1
A trecut ceva timp de pe vremea vechiului RPG, si de aceea va intreb pe voi, restul utilizatorilor: ati dori sa continuam vechiul RPG, sau sa incepem unul nou? Eu planuiesc sa scriu un text relativ mare, prin care sa inchei capitolul al saselea. Insa unii utilizatori (aici ma refer in special la cei noi) s-ar putea sa nu fie familiarizati cu povestea din vechiul RPG. De aceea, ma gandeam sa refac aceasta sectiune, si sa incepem un RPG nou (bineinteles, il vom putea continua si pe cel vechi, daca se doreste acest lucru). Deci, ce parere aveti?
replyReply
#2
wog.org studio Haha, sunt utilizator nou, asa ca ii las pe cei mai cu experienta sa'si exprime dorintele
[font=Arial][size=medium][color=#1E90FF][align=center]
Don't hate the player, hate the game
replyReply
#3
Eu am mai vazut asa ceva si as vrea sa incepem unul nou.
replyReply
#4
@crawler[ro]: Oh, nu iti face griji. Aici ai aceleasi drepturi ca si toti, chiar daca esti un utilizator nou. Deci esti 100% liber sa iti exprimi opinia. ^^
replyReply
#5
nu la asta ma refeream Haha in fine, din partea mea puteti face cum doriti daca totul este spre folosul comunitatii Grin
[font=Arial][size=medium][color=#1E90FF][align=center]
Don't hate the player, hate the game
replyReply
#6
Al Capone Wrote:Eu am mai vazut asa ceva si as vrea sa incepem unul nou.

Indeed, si eu as vrea un lucru ca acesta, deoarece ar atrage mai multi utilizatori, si, implicit, ar face aceasta sectiune mult mai activa.
replyReply
#7
am votat nu. pentru ca mie mi s-ar parea logic sa il incheiem pe cel actual si apoi sa incepem altul.
mi se pare o tampenie sa incepi o treaba si sa o lasi neterminata, in timp ce te apuci de alta.
parerea mea este sa ne concentram pe rpg-ul vechi, sa-l terminam, cel putin capitolul 6 si apoi vom reveni cu forte noi :>
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#8
Hmm, interesant. O idee buna ar fi si sa reincepem RPG-ul in aceeasi lume and stuff, cu aceleasi personaje, insa sa para ca un inceput nou.
replyReply
#9
hmmm...
sunt de acord cu ufy...
ar trebui sa il continuam pe cel vechi...macar inca 3 capitole
si deabia apoi sa incepem unul nou...
deci votez nuTongue
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#10
Pai atunci, haideti sa il continuam. ^^
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)