Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Publicitate Gratis
#21
(05-27-2013, 03:07 PM)Maladiq Wrote:
(05-27-2013, 03:03 PM)Warhell Wrote: NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU...
Show Content
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU ...
Show Content
!

Was ist zie froblem?

Scheiße! Ich habe entdeckt worden!

@Kristi: Crezi că publicitatea asta gratis trebe' să fie gratis şi pentru cei ce intră din an în paşti doar pentru a-şi face reclamă la nu ştiu ce?

Interesant cum iau 20% warn pe motiv de off-topic. Haha
Trebe' să citez din regulament se pare..
"Spamul, discutiile offtopic vor fi pedepsite. La trei postări offtopice observate, staff-ul va pedepsi userul vinovat cu o avertizare de 10%."
Keep it up guyz! Nu mai zic nimic.
Sup
replyReply
#22
Or maybe not...
replyReply
#23
(05-27-2013, 05:00 PM)Warhell Wrote: @Terente: Crezi că publicitatea asta gratis trebe' să fie gratis şi pentru cei ce intră din an în paşti doar pentru a-şi face reclamă la nu ştiu ce?

Da. Threadul acesta este făcut special pentru asta.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#24
(05-27-2013, 03:15 PM)Maladiq Wrote: Nu am cum sa fac un site dedicat Gothicului. Voi aveti monopol. Si nici un site exclusiv despre jocuri nu prea merge, intrucat lumea are nevoie de diversitate. Asa ca am decis sa fie un site cu de toate (filme, concerte, evenimente etc), dar care punce accent pe jocurile pe pc.

Practic o reinventare totala a wogames.ro, care este rupta total de trecut. Daca vreti sa veniti si voi, oricine e bine-venit. Mai ales ca nu este un site care sa va faca vreo concurenta.

Ai rupt si forumul de trecut?pff.
Poti sa ii schimbi si numele atunciHaha
replyReply
#25
E schimbat deja, nu se mai numeste worldofgothic.ro
replyReply
#26
WoG-World of Games nu a mai fost world of gothic de mult.
Btw,ai avut niste probleme de nu ai folosit forumul vechi sau asa ti sa parut tie mai bine?
replyReply
#27
Au fost niste probleme cu baza de date, pe care oricat as fi incercat sa le rezolv nu am reusit, nu ma pricep deloc. Oricum o am salvata, si daca va fi cazul, voi incerca sa fac un merger.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)