Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aveti un animal?
#21
Stia sa vorbeasca? Nu-mi papagalii...fac o gramada de zgomot pt. nimic. Macar tarantula tace acolo si mananca toata ziua.Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#22
pai papagalul actual a invatat un sunet de la sormea, o sa radeti daca il auziti Haha "puciu-puciu" Haha
[Image: 242idki.png]
replyReply
#23
Inseamna ca e destept atunci.Haha...invata-l si tu ceva.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#24
Am avut un papagal dar a murit de frig intr-o noapte saracu..acum am un caine care sta toata ziua pe un covoras si doarme
Smirk
replyReply
#25
(08-01-2011, 05:45 PM)Legend Wrote: Am avut un papagal dar a murit de frig intr-o noapte saracu..acum am un caine care sta toata ziua pe un covoras si doarme

RIP papagal .Smile
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#26
Eu am un câine bătrân care se numeşte Porchiţă.Smile Este alb-gălbui şi a rămas cam ştirb...Când mă uit la el mă cuprinde nostalgia."Sic transit gloria mundi".

replyReply
#27
(08-02-2011, 05:43 PM)old nick Wrote: Eu am un câine bătrân care se numeşte Porchiţă.Smile Este alb-gălbui şi a rămas cam ştirb...Când mă uit la el mă cuprinde nostalgia."Sic transit gloria mundi".

Saracul catel Sad
Smirk
replyReply
#28
Un caine, 3 pisici - inventarul meu.

Cat despre Porchita, ii doresc multa sanatate.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#29
eu am alergie la blana lor daca stau inchis intro camera cu ei dar tot le iubesc dar mias dori un lup sincer sa fiu dar un caine sau hamster nar fi rau

[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#30
(08-15-2011, 04:56 PM)hegan Wrote: eu am alergie la blana lor daca stau inchis intro camera cu ei dar tot le iubesc dar mias dori un lup sincer sa fiu dar un caine sau hamster nar fi rau

Poate un caine de lup,fiindca n lup te-ar manca de viu Haha
Smirk
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)