Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NU ABANDONATI
#1
Exclamation 
:hi am deschis acest thread sa vad si parerile celorlalti de pe aici in privinta proiectului abandonat care la anuntat Raducu.Nush din ce motiv-wtf:-? a abandonat dar eu am inteles ca putea sa lucreze la patch doar ca nu stia knd (deoarece i sa stricat hardu bun si mai are unu de 15 GB).SadApoi apare PROIECT ABANDONAT:o. Man dak nul mai faci tu da scripturile lui ufy sau lui necro dak incredere in mn si gasim noi unu care se pricepe la patchuri da sa nu pierdeti scripturile cati pierdut timp cu ele.Deci ce parere au unii:help:?Eu zic sal continuama.CN e cu mn?Smile/Smile
astp si PM de la voi :hi
[Image: 242idki.png]
#2
Mai, scripturile le am eu si ufy, poate cand isi va repara hardul vom face, dar nu va mai bateti voi capul cu asta acum.
#3
k macar stiu pe cn ma pot baza Grin
dar dak nui asa:-?
[Image: 242idki.png]
#4
k deci am inteles ca proiectul nui abandonat asai?Grin:-?
[Image: 242idki.png]
#5
stai asa :| adica lipsesc si eu o saptamana si cand ajung acasa [acum o ora] vad ca proiectul a cazut? ... adica am muncit ca un sclav si ma trezeam pe la 7-8 sa fac scripturi si sa le verific si sa le termin pana cand plecam la mare. acum?
ok, ce naiba se intampla? imi vine sa ma dau cu capul de toti peretii si sa-mi bag picioarele-n tot.
daca e asa, tot imi bag picioarele si-n proiecte si-n subs la filmul gothic si la tot.
o sa astept niste explicatii.
pana acum parca se putea face patchul, numai sa fie facute scripturile in romana. UITE ca sunt facute in romana, dar patchul din fund :|
chestiile astea nu se fac.
.Chorus Romance says Good Night.
#6
Hooo, Hooooo! Face altcineva patchul, da-i scripturile lui Necro ca stie el cu cine sa vorbeasca... Ogre!
#7
capcaunule! Haha
.Chorus Romance says Good Night.
#8
tare Grin
[Image: 242idki.png]
#9
:hi Am cautat pe net un program de facut patch-uri si am gasit asta:install creator (cel pe care s-a folosit si la patch-ul din Gothic 1)Smile..............si am incercat sa creez un patch si mia mers , e usor de folosit daca tot aveti scripurile haideti sa-l facem singuri (ne trebuie vreo aprobare de la cineva ca sa-l facem? trebuie sa-i cerem voie lui raducu? :-? dak nu hai sal facem odata) Grin
Si din cate am vazut nu dureaza cateva zile lol ci cateva minute
Contactati-ma si va dau kitu si patchu pe care l-am facut sa vedeti cum e Grin
[Image: 242idki.png]
#10
tu nu ai inteles.
deocamdata copyrightul imi apartine mie, lui necro si lui edg.
si nu e faza de facut patch, crezi ca ne era noua greu sa cautam un progam de facut? noi avem alta treaba cu patchul :-J
.Chorus Romance says Good Night.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)