Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rangul de Dragon Hunter
#31
stai sa se mai aranjeze lucrurile pe aiciHahaWink
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
#32
Ar fi bine daca am face inca vreo doua ranguri noi, ceva pentru cei care posteaza cel mai clar, lung, frumos si nu spameaza sau ceva de genul, nu doar pentru numarul de postari.
#33
de acord cu goth.
dar vorba lui filip
stai sa se mai aranjeze lucrurile pe aici
.Chorus Romance says Good Night.
#34
Da sunt de acord cu voi,2 noi ranguri,Varza si Sfecla Grin.Eu zic ca se potrivesc.Sau mai bine...hm...Dragon Hunter si Paladin.Voi alegeti Haha
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


#35
Mmph, dupa parerea mea, "Dragon Hunter" suna cam vechi. Eu propun sa ne inspiram din acest thread, dar sa folosim ranguri din Gothic III.
#36
Din gothic 1 ma...acolo is mai stabile decat in gothic 3...mai bine gothic 1...nu credeti?
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
#37
Hmmm, ar merge din Gothic 3, dar sunt atat de multe ranguri acolo, incat fiecare ar putea avea cate un rang diferit... noi suntem in jur de 10-15 activi si in Gothic 3 sunt: Sclav(nu ca ar pune cinevaHaha), Rebel, Paladin, Mercenar, Hashishin, Nordic, Water mage, Fire mage, Dark mage, Necromancer, Druid, Ranger, Nomad, Orc, Bandit. Sunt 15 ranguri diferite deja si poate am omis vreo unul. Ar fi o idee doar daca am alege rangurile principale, sau am face cum a fost pana acum, dar cu nume din Gothic, aranjate cam asa: Freed slave, Light rebel, Rebel, Heavy rebel si pt staff Fire mage si Paladin sau Light mercenary, Mercenary, Heavy mercenary iar la staff Orc si Orc warrior.
#38
@Filip: Te rog sa nu mi te mai adresezi cu "ma", deoarece eu nu m-am adresat in felul acesta tie aici.

@TheGoth: Buna idee. Oricum, m-am referit la Gothic III deoarece este plin de diversitate, lucru de care forumul acesta are nevoie din plin la momentul actual.

Yay, post 1350. Grin


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)