Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rangul de Dragon Hunter
#11
Am oferit rangul de Dragon Hunter celor care au depasit numarul de 250 posturi.
- Alex
- Bogdan_26
- Hell King
- Helper
#12
Mersi mult, Legend... Esti de treaba... Let's Post!!!
#13
Eu nu am depasit 250 de posturi inca, dar Legend mi-a dat titlul ca sa pot posta la RPG... Oricum, mai am putin si fac si eu 250 de posturi. :-D-:
#14
Pai cred ca azi esti gata, vad ca deja ai 240... In cateva minute sunt sigur ca vei avea peste 250...
#15
Da, asa se pare... Oricum, ii multumesc lui Legend ca mi l-a dat mai devreme. :-D-:

Dar in afara de RPG forum, ce privilegii mai avem?
#16
deacord cu el. eu am de 5 ori mai multe posturi si nu sunt D.H. de fapt stiu de ce este dar nu vreau sa zic pe forum.. e destuld e usor.. oarecum..
@legend: te rog nu ma face D.H. . eu vreau sa raman membru simplu(eventul membru senior). cel putin pana ma satur de asta. merci de intelegere
#17
@Hardy primesti Dragon Hunter..fac eu o exceptie la 2 posturi :-D-: de acum ai acces la forumul nostru RPG.
#18
@di3do . te-am rugat sa nu ma faci dragon hunter... eu vreau sa raman un membru normal eventual membru senior mi se pare mai intersenat asa. sau cel mult poti doar numele sa-l scrii cu alta culoare .. (bleo)
app: daca sunt dragon hunter am accesul al forumul RPG ? nici nu stiam ca este unul...
#19
Si totusi Diego ce trebuie sa faci ca sa primesti acest rang....ca nu am fost atent mai in spate??/????
I bless you in the name of Innos.May the Lord's fire burn is your heart and give you the strengh to act according to justice.
#20
...ce tre' sa faci...cel putin 250 posturi...da sa nu fie de 1 rand sau spam-uri de genu: mersi...asta ma gandesc si eu...etc...deci posturi de calitate de cel putin 2 randuri...mie asa mi s-a spus...Wink
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)