Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rangul de Dragon Hunter
#21
Si mi se pare ca era si scrierea corecta, banuiesc...

Este obligatorie reputatia pentru a fi Dragon Hunter?
#22
Ahm... Nu cred, dar ai avea sanse mai mare daca ai avea reputatie mai mare. Dar primul criteriu este sa ai 250 de posturi.
#23
Bine. Am ajuns la 102 posturi. Si 1010 ore activat. :-D-:
#24
Nu vreau sa fiu off-topic, dar se vede ca tu postezi pentru rang... Mey... In felul asta nu cred ca o sa primesti rang nici la 300 posturi...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
#25
Si care e problema? Chiar daca postez pentru asta nu inseamna ca nu sunt posturi bune. Daca sunt la subiect si nu postez spam se iau in considerare, nu? Nimeni nu a zis ca nu ai voie sa incerci sa concurezi pentru rangul de Dragon Hunter.

*Filip, stiu ca nu ai vrut sa zici asta, dar nu ma pot abtine. :-D-:
#26
Dupa cum bine stiu unii forumul a fost inchis o perioada binicica de timp (circa 7-8 luni) voi face din nou acest rand de aceasta data cred ca voi da mai multe privilegii!
Iar cei care doresc, pot ajuta un pic la 'redezvoltarea' forumului prin reclama, posturi etc!
Multumesc pentru intrebari here...
#27
da..ar fi o intrebare...cand bagi privilegile sau ce ai zis ca bagiGrin si cate Tongue?
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
#28
Inca nu stiu... sa se mai adune putin vechii useri!
#29
Vad ca utilizatorii vechi incep sa se adune pe acest forum din nou. Cam ce idei de ranguri ai, pana acum? Cam in cat timp crezi ca vei termina de facut aceste ranguri?
#30
Salut,

Eu as vrea sa redevin un DH, deoarece am fost si inainte sa "hiberneze" forumul si am postat din greu pentru a obtine acel rang.

Multumesc!
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)