Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 4.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spam Thread
#11
asta ar insemna ,,subiecte vorbite si rasvorbite.. ,, dar in fine. tu esti adminul faci cum vrei.. SPAM
#12
nu inseamna deloc ca vor fi subiecte vorbite si rasvorbite,dar uite cum sta treaba la threadul off topic sunt momentam 400 posturi in total tot forumul are 590 adica toate categoriile cu gothic, modding adunate nu fac cat are threadul asta...nu voi inchide de tot threadul, il voi inchide doar pana se va echilibra putin situatia si vor fi posturi aproximativ egale...
#13
mai aici ne certam nu sugeram,,,SPAM~~!!!!!!!!!!!!!!!!
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


#14
Ahh da...oricum azi am vrut sa iti dau o palma in ceafa dar m-a oprit un coleg si mi-a zis ca nu meriti [Image: laugh.gif] .
#15
aaaa,tu faci lucruri pe la spate ,da????din cate imi aduc aminte azi nu am avut pe nimeni in ceafa
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


#16
Hell King Wrote:aaaa,tu faci lucruri pe la spate ,da????din cate imi aduc aminte azi nu am avut pe nimeni in ceafa
pai eram mai in spate dar tot iti puteam da o lovitura ca la wrestiling Grin
Si nu faceam pe la spate, dupa palma pe ceafa urma sa te iau de gat si sa te bag cu capul in usa Wink
#17
Si daca te batea Hell, aveam ce rade...Noroc ca nu ai incercat... =))
#18
Legend Wrote:Si daca te batea Hell,aveam ce rade...Noroc c nu ai incercat... =))
no way...sunt de 2 ori cat el Grin
#19
cu cat esti mai mare cu atat e mai usor pt mine,chestia cu capu in usa ,am un cap tare,si greu,eu sunt mai greu de cap, dupa aia plateai usa,dar vroiam s-o vad si pasta,eu marele luptator,Haha
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


#20
Pai nu ar fi prima usa pe care as fi rupto ))


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Spam Thread Reloaded #4 Warhell 796 174,964 11-15-2012, 09:39 PM
Last Post: soul of darkness
  Spam Thread Reloaded #3 iustintoma 1,099 310,058 10-15-2011, 09:56 PM
Last Post: Raducu'
Exclamation SAY NO TO SPAM! Kristi 14 4,906 10-07-2011, 02:31 PM
Last Post: Szekemri
Wink Thread n00b / funny [Spam Thread 2] iustintoma 399 117,031 07-30-2010, 07:32 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)