Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 4.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spam Thread
#21
eu as propune ca pt 20 sau 30 sau 50 sau 100 de posturi in gothic threaduri sa primeaasca 1 pct de rep .astfel userii vor posta si acolo stiind ca vor fi ,,rasplatiti,, . cum ti se pare ideea legend ?
app: inchiderea threadurilor de offtopic ---> userii vor intra mai rar stiind ca nu prea au ce discuta (despre gothic chiar daca sunt multe lucruri de vorbit)
#22
inseamna ca esti ucigas de usi , te urasc toate, daia am vazut peste tot Cap de afis pe tine cu Wandet ,o recompensa uriasa pt uci gasul de usi =))
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


#23
Salutare! Scuze de absenta, am avut niste treburi ziua trecuta si de aceea nu prea am avut timp de calculator. Dar acum m-am intors, si te voi depasi, Hell King!!! :-Dia-:
#24
nu ai nici o sansa !!!!!voi castiga!!!(apropo pt ce tot ne intrecem noi la nr de posturi?)
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


#25
Parerea mea este ca ne tot intrecem la posturi deoarece vrem sa fim cei mai tari posteri de pe forum. N-ai nici o sansa beliar, te voi invinge! :-Dia-:
#26
ba eu te voi invinge pana la urma !!!muhaaaaa ,sunt rau si trisez(nu am cum) dar oricum voi castiga muhaaa!!!!
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


#27
Mai vedem noi, beliar, cine castiga. Eu intru pe forum la niste ore cand tu nici nu esti langa calculator, asa ca... HEHEHEE!!!
#28
Va luati la intrecere? O sa iasa urat XD
[Image: bannersigmi2.jpg]
#29
Asta a fost mai demult... Acum ne-am mai calmat. :-D-:
#30
se vede ,trebuie sa ma recunosc invins si sa ma multumesc cu locul 2
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.




Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Spam Thread Reloaded #4 Warhell 796 175,026 11-15-2012, 09:39 PM
Last Post: soul of darkness
  Spam Thread Reloaded #3 iustintoma 1,099 310,213 10-15-2011, 09:56 PM
Last Post: Raducu'
Exclamation SAY NO TO SPAM! Kristi 14 4,910 10-07-2011, 02:31 PM
Last Post: Szekemri
Wink Thread n00b / funny [Spam Thread 2] iustintoma 399 117,058 07-30-2010, 07:32 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)