Poll: Pe cine vreti moderator?
You do not have permission to vote in this poll.
roby14
73.33%
11 73.33%
warhell
26.67%
4 26.67%
Total 15 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ANUNT] Post de Moderator
#31
(09-15-2012, 12:18 AM)Warhell Wrote: Eu nu pot face un walktrough pentru că nu-mi permite PC-ul. Şi serverul nu e al nostru? Al comunităţii noastre? Corectează-mă Ionuţ dacă greşesc.
Loveşti peste tot aşai? Nu-ţi lipseşte nimic..dă'i să fie peste tot. Dar tu uiţi că ai fost implicat în 90% din certurile de pe forumul ăsta, mereu ai ceva de comentat. Te-ai certat cu mine de vreo 3 sau 2 ori, cu băiatul ăla de pe cealaltă comunitate, cu Bogdan, cu Ionuţ..şi lista poate continua..probabil o să mi-o ceri pe toată ca să te scoţi, dar şti prea bine.
Uiţi şi faptul că m-ai votat în celălalt thread? Da..tu uiţi totul.
GTA 3 nu e 100%? Cu excepţia corectării unde m-a ajutat mult şi tata? Pe ceilalţi (excluzând Ionuţ) i-am pus pentru că m-au ajutat cu nişte expresii..

Oricum, dacă eu nu merit privilegierea, Radu nu mi-ar fi dat-o de două ori. Sau uiţi regulamentul? Decizile staff-ului nu se contestează? Tu te-ai scăpat pe ea de regulă pe tot parcursul tău pe forumul ăsta.

Nu ai niciun merit pentru server. Da, m-am certat de fiecare data cand am avut ceva de spus. Si am recunoscut de fiecare data cand am gresit. Chiar si in cazul tau. Te-am votat pe celalalt thread dupa ce mi-ai promis ca termini cu hitler, aminteste-ti. M-am certat si cu Bogdan cand a vorbit despre homosexualitate si apoi i-am spus pe fata ce cred despre parteneriatul ala. Ulterior am recunoscut ca imi place atitudinea lui, ceea ce nu inseamna ca nu m-as certa iar pe tema homosexualitatii. M-am certat si cu Ionut si acolo trebuia sa intervina stafful pentru ca era vorba despre proiectul meu.M-am certat si cu stafful cand am crezut ca ia decizii gresite si ma cert cu oricine de cate ori cred eu ca asa trebuie. Ma certam si mai mult daca nu-mi intrerupeam activitatea de cateva ori.
Regulamentul despre care vorbesti nu s-a aplicat niciodata. Daca se aplica, eu nu mai eram acum aici, dar nici tu, cu siguranta. Nu cunosc detalii, dar Radu a facut o mare greseala cand te-a promovat pentru un fleac in timp ce astepta ca altii sa termine proiectul traducerii Risen.
Chiar faptul ca Radu te-a promovat de doua ori mi-a demonstrat ca forumul nu mai merita atentia mea. Acum, vazand ca te sustine si Kristi, sunt constient ca latru tot de-a surda, dar nu mai conteaza. Astept sa te vad promovat admin pentru traducerea super mario sau tetris. Si sunt curios, dupa asemenea exemplu, cine o sa mai piarda timpul traducand sau "modificand" seria gothic.
#32
Dupa ce m-am uitat pe aici si am citit tot ce au spus ceilalti si am vazut ca Warhell e praaaf,am zis ca nu ma pot opune vointei poporului asa ca l-am votat pe Robi.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


#33
Ok Old nick, o lăsăm aşa, nu are rost.
Sup
#34
Mulţam de voturi.Smile
#35
(09-15-2012, 09:42 AM)Warhell Wrote: Ok Old nick, o lăsăm aşa, nu are rost.

Ai vrea tu. Ar trebui ca staffu' sa te someze sa-ti schimbi mizeria de avatar, sa te taxeze cu warn sau ban pentru toate prostiile rasiste pe care le vei mai debita in coltul tau, sa-ti retraga privilegierea obtinuta prin bisericute la colt de strada si sa te propuna moderator abia cand vei fi facut macar jumatate din cat a facut Terente pe forumul asta. Dar nu fac eu regulile, eu decat le comentez...
#36
Bravo! Minecraft fie cu tine.Haha
(09-15-2012, 04:10 AM)Ducipal Wrote: Dupa ce m-am uitat pe aici si am citit tot ce au spus ceilalti si am vazut ca Warhell e praaaf
Ce dreptate ai!!
#37
Va purtati ca doi copii. Amandoi au facut cate ceva. Daca ziceti ca nu inseamna ca voi contraziceti privilegierea lor data de moderatori/admini. Roby, un om de exceptie, harnic si sufletist, Warhell, harnic, doritor dar cateodata priveste lucrurile cu alti ochi. Nu prefer sa zic cu cine am votat, votul nu se zice oricum. Nu va mai certati, stricati forumul mai mult ca un spammbot. Macar totusi, pentru ce am venit pe forum? Sa zicem glume, sa povestim si ne certam? Nu, ce ne-a adus aici e farmecul seriei Gothic. Asta ne-a adus aici, a adus multi jucatori de gothic din Romania aici. Cu totii am facut reclama forumului cum am putut. Nu va mai certati ca nu are vreun rost.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



#38
(09-15-2012, 10:28 AM)old nick Wrote:
(09-15-2012, 09:42 AM)Warhell Wrote: Ok Old nick, o lăsăm aşa, nu are rost.

Ai vrea tu. Ar trebui ca staffu' sa te someze sa-ti schimbi mizeria de avatar, sa te taxeze cu warn sau ban pentru toate prostiile rasiste pe care le vei mai debita in coltul tau, sa-ti retraga privilegierea obtinuta prin bisericute la colt de strada si sa te propuna moderator abia cand vei fi facut macar jumatate din cat a facut Terente pe forumul asta. Dar nu fac eu regulile, eu decat le comentez...

Prin "Ai vrea tu" demonstrezi că îţi place scandalul, mai mult ca oricine, şi îţi displace faptul că nu vreau să mai continui?
Mi s-a spus mai de mult că sunt oaia neagră a forumului, ei bine, eu cred ca asta s-a schimbat.
Şi de ce pui accent pe avatar? Am spus clar, mai demult, dacă staff-ul îmi schimbă avatarul, sau semnătura, sau orice, în minutul următor am plecat de pe forum şi nu mă mai întorc. Aşa am făcut peste tot, mi-au şters avatarul, dar nici nu m-au mai văzut.
Probabil ai fi trebuit să te gândeşti puţin când ai venit cu ideea cu colţurile....asta e capodopera ta! Dar, uite, renunţ şi la colţul meu, dacă nu-ţi convine. Probabil după tine ai vrea să şi plec definitiv...poate pentru că nu mi-a păsat atunci când ai plecat..ştii prea bine de ce nu mi-a păsat, deşi m-am simţit puţin prost. Prezenţa ta pe forum nu mă deranjează, nici când ne certăm..a devenit o obişnuinţă, dar se pare că sentimenul nu e reciproc.

Am să cer să mi se închidă colţul, iar dacă Kristi crede că nu sunt demn de privilegiere, să mi-o scoată...nu mă supăr.

Eşti mulţumit? Mai vrei să continuăm această discuţie fără sens?

@Ducipal: Tu credeai asta de înainte..te cunosc eu, dar nu e nici o problemă.
Sup
#39
(09-14-2012, 11:44 PM)old nick Wrote: Daca tu crezi ca un Warhell in fiecare zi e mai bun decat un Terente o data pe saptamana, nu sunt de acord cu tine.

1. Cu cat esti mai activ pe forum cu atat mai bine.
2. Nu am incercat sa fac nicio comparatie intre Warhell si Terente.
#40
(09-15-2012, 12:01 PM)Warhell Wrote: Aşa am făcut peste tot, mi-au şters avatarul....

Asta trebuia sa se intample si aici, dar de ce nu s-a intamplat nu e treaba mea. M-am gandit la ideea cu coltul sperand ca vei fi izolat acolo cu tampeniile tale rasiste, dar nici asta nu s-a intamplat. Nu ma intereseaza daca iti inchizi sau nu coltul, ma deranja continutul lui, de-asta am facut atata tam-tam. Si nu ma intereseaza nici daca pleci sau ramai, nici daca ti se ia sau nu privilegierea. E prea tarziu pentru chestiile astea. Eu vreau decat ca threadurile deschise de mine sa fie sterse si sa faceti ce vreti in continuare cu forumul asta. Cred ca e dreptul meu sa decid daca "emanatiile" mele raman sau nu aici. Sunt doar cateva, n-ar trebui sa reprezinte o problema stergerea lor.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
Exclamation ~~~ Anunt important ~~~ Szekemri 32 7,305 04-02-2012, 10:37 AM
Last Post: Szekemri
  Moderator nou? ufy 19 5,479 10-05-2010, 07:23 PM
Last Post: ufy

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)