Poll: Pe cine vreti moderator?
You do not have permission to vote in this poll.
roby14
73.33%
11 73.33%
warhell
26.67%
4 26.67%
Total 15 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ANUNT] Post de Moderator
#41
Dacă nu te interesează...de ce ai postat atâtea lucruri despre lucrurile care nu te 'interesează' ?!

Înţeleg acum..lumină proastă..clar. Ştiai prea bine că Roby o să fie câştigător, ştiam şi eu..dar tu nu, 'hai să ne certăm'.
Îţi jur că n-am să îţi mai răspund nici unui post.
Sup
#42
(09-15-2012, 12:34 PM)old nick Wrote: Cred ca e dreptul meu sa decid daca "emanatiile" mele raman sau nu aici. Sunt doar cateva, n-ar trebui sa reprezinte o problema stergerea lor.

Nu e dreptul tau. E ca si cum ai incerca ca in viata sa vrei sa te intorci in trecut si sa stergi ceva ce ai facut si in momentul actual nu il mai vrei. Threadurile tale n-au cum sa fie sterse. Tot ce se afla pe World of Gothic Romania apartine de WorldofGothic Romania.

Sa-mi motivez si eu optiunea aleasa. (intr-un mod in care sa nu-l denigrez pe Warhell, ci intr-unul in care sa-mi sustin alegerea. Ce s-a intamplat in threadul asta tine doar de ipocrizie, la fel ca in politica romaneasca. Arunca cu rosii in adversar, nu aduci motive adevarate pentru alegerea ta, dar il denigrezi pe oponent.. naspa).


Roby14, de ce merita? Nu s-a bagat niciodata in scandaluri. Cunoaste fiecare coltisor de forum. Este activ. S-a implicat in proiecte. Ajuta userii care cer ajutor in zonele Gothic, fara a le zice: "Doamneee, cum sa nu stii asta. Ai jucat Gothic? Nu mai intreba, fa singur." Doreste sa ajute forumul... asta e adevaratul motiv.

A cam sosit momentul sa ma detasez de forumul asta, care abia acum mi-a aratat cine cu adevarat se poate abtine de la niste vorbe pentru binele forumului. Cum am spus si in forumul ascuns, va multumesc pt. 3 ani destul de smecheri.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#43
(09-15-2012, 12:43 PM)Warhell Wrote: Dacă nu te interesează...de ce ai postat atâtea lucruri despre lucrurile care nu te 'interesează' ?!

Am spus ca acum este prea tarziu ca sa ma mai intereseze.. Trebuia sa spun ce aveam de spus, pentru ca asta e "stilul" meu. Stiam ca o sa castige Robi, dar nominalizarea ta pentru postul asta m-a dezamagit definitiv. Nu stiu la ce lumina te referi, eu nu vad niciuna, vreau decat sa-mi vad threadurile sterse. Atat.
#44
(09-15-2012, 12:48 PM)Terente Wrote: ....destul de smecheri.

Doar destul?
Show Content
#45
Ma cunosti?Serios?

Esti nasol,d-aia nu te voteaza nimeni,te iei la cearta cu old nick,chiar daca nu-l cunosc stiu ca este un om matur,mai mare ca tata si probabil are un copil de aceeasi varsta cu tine,tu vrei sa-i demonstrezi lui ca ai dreptate in ceea ce zici si ceea ce faci.Ai tradus gta 3 si te mandresti ca 34 de oameni au luat traducerea,34 de pustani de 11 ani care habar nu au de engleza ti-au luat tie traducerea si incearca acum sa termine si ei jocul.Nu poti compara traducerea gta cu ceea a ghoticului,chiar deloc.
Tu inainte sa postezi cred ca spui: "Hitler ce ar spune in locul meu?" si incepi sa insiri fel de fel de spuse si sa te iei la cearta cu toata lumea,esti mai mult decat obsedat. Si inainte de toate contributiile aduse forumului cei care voteaza ar trebui sa te vada mai intai ca om si cred ca un om obsedat pana la refuz ca tine nu are ce cauta ca moderator.
Poate nici nu o sa bagi in seama ce am spus aici,poate nici nu te intereseaza dar asta cred eu despre tine.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


#46
off:Are 9 ani fiul lui.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



#47
Ideea e ca are un copil si ca e parinte.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


#48
(09-15-2012, 02:09 PM)Ducipal Wrote: Ma cunosti?Serios?

Esti nasol,d-aia nu te voteaza nimeni,te iei la cearta cu old nick,chiar daca nu-l cunosc stiu ca este un om matur,mai mare ca tata si probabil are un copil de aceeasi varsta cu tine,tu vrei sa-i demonstrezi lui ca ai dreptate in ceea ce zici si ceea ce faci.Ai tradus gta 3 si te mandresti ca 34 de oameni au luat traducerea,34 de pustani de 11 ani care habar nu au de engleza ti-au luat tie traducerea si incearca acum sa termine si ei jocul.Nu poti compara traducerea gta cu ceea a ghoticului,chiar deloc.
Tu inainte sa postezi cred ca spui: "Hitler ce ar spune in locul meu?" si incepi sa insiri fel de fel de spuse si sa te iei la cearta cu toata lumea,esti mai mult decat obsedat. Si inainte de toate contributiile aduse forumului cei care voteaza ar trebui sa te vada mai intai ca om si cred ca un om obsedat pana la refuz ca tine nu are ce cauta ca moderator.
Poate nici nu o sa bagi in seama ce am spus aici,poate nici nu te intereseaza dar asta cred eu despre tine.
Mă mândresc? Chiar deloc. Dacă tu spui că toţi cei care au descărcat mod'ul sunt copii...te înşeli amarnic, chiar ai nişte probleme.
"Ce ar spune Hitler" ? HahaHaha
Vorba ta, "Eşti praf" Haha
Măcar ai încercat mod'ul? De ce mă mai obosesc?
Sup
#49
In mai putin de o ora se inchide poll-ul, dar daca mai vad certuri sau provocari il inchid acum si o sa se imparta niste warnuri.
#50
Ceva nu-mi place la romani, nu recunosc calitatile nici morti. Daca esti suparat pe un om, bine, omul ala e rau, dar nu trebe sa-i zici ca e prost, daca el e destept. Asta se aplica aici. Da, te-a suparat Warhell. Si? Ce legatura are cu faptul ca a tradus gta 3. Bravo lui! NU trebe sa ne batem imediat joc si chiar daca nu e adevarat doar asa sa vorbim ca ala e rau dar neaparat e si un ratat. Stalin de exemplu. Un tiran! Dar prost nu era. Hitler! A omorat evrei. Nu era prost. Tu ai insinua atunci ca si Carnage si restul au facut traducerea gothic 3 pentru pustani de 11 ani care nu stiu engleza.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''





Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
Exclamation ~~~ Anunt important ~~~ Szekemri 32 7,385 04-02-2012, 10:37 AM
Last Post: Szekemri
  Moderator nou? ufy 19 5,549 10-05-2010, 07:23 PM
Last Post: ufy

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)