Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Exprimati starea de spirit cu un emoticon
#31
(10-20-2009, 06:39 PM)Hestia Wrote: Ca sa nu ma stresez pre mult bag un quote:
Păstrați destăinuirile emoționale pentru psihologu’ școlii. Emoticoanele sunt cea mai grețoasă invenție umană. Niște pictograme standardizate pentru cei prea imbecili să poată să-și exprime starea de spirit în cuvinte. “Cum te simpți?” “Sunt foarte Smile!” Rezolvarea prostului. Eu cred că trăirile affective umane sunt mai complexe de atât. Plus, că emoticoanele tratează doar gama de expresivitate feminină. Cele trei stări de spirit natural-masculine, “iritat” “nervozat” și “cu crimă-n gând” nu au emoticoane. DISCRIMINARE DOM’LE. Și toți ipocriții fac abuz. Îi vezi pe yahoo că trântesc o duzină de gălbejiți care se tăvălesc de râs, scot limba, și alte fantezii, și în viața reală au expresivitatea facială a unui atac cerebral. Păi nu merită să le dai cu tastatura în gură?

Ba, daca nu-ti plac "emoticons/smilies" si te enerveaza atat de mult, atunci nu mai intra pe thread-ul asta. Problem solved!
replyReply
#32
Necro eu zic ca asta tre sa ia ban din motive bune
[Image: 242idki.png]
replyReply
#33
@carnage: te rog, las-o mai moale cu spamu` si oftatopicu`. De ce sa primeasca ban? Ca nu-i plac smilies?

on topic: Smile
replyReply
#34
Uitate la reputatie la mine cea scris...si nu fac anumit pentru spamSmile
[Image: 242idki.png]
replyReply
#35
E ULTIMA DATA! CAND MAI VAD OFTOPIC-URI CARE NU NECESITA O URGENTA MARE LE VOI STERGE! Daca aveti chef de vorba intrati in "Discutii Zilnice" si vorbiti acolo cat vreti. Regulamentul forumului:

"4. Stati on-topic - daca un topic este despre cozonac, vorbiti despre cozonac, nu despre branza (sau altceva);"
replyReply
#36
pentru aia sa-i dai warn? are dreptate. faci numai spam :| si daca mai continui asa, iei si warn
gata. sch. respect this thread
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#37
Sa nu ne abatem de la subiect si sa vreau ca threadu asta sa nu fie uitat Smile
[Image: 242idki.png]
replyReply
#38
(:|
>.<

[al2lea nu e emoticon Haha]
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#39
Smile - Happy, Happy, Happy
replyReply
#40
bravo ba. ^^
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)