Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problema TES: Oblivion
#1
Smile 
Zilele trecute mi-am tras oblivion si ciudat ... mi-a mers totul bine si perfect dar cand am inceput jocul mi se vedea videoul de inceput dar in celula mi se vedea doar alb nimic altceva ... Sad . se auzea totul dar se vedea doar alb

oara e de la sistem ?

P.s am procesor amd athlon , 712 mb ram si 128 video
replyReply
#2
Se poate dar eu unul nu cred. Am jucat Oblivion ( pe minimum bineinteles ) pe sistemul meu de 512 mb ram / 128 mb video
Deci nu cred ca sistemul tau ar fi o problema ...
"Recollect your thoughts don't get caught up in the mix, cause the media is full of dirty tricks. Only God can judge me!"
replyReply
#3
Ia Oldblivion si sar putea sa iti mearga.
replyReply
#4
Chestie foarte importanta pe care am mai spus-o in cateva situatii: puneti specificatiile detaliate ale sistemului. 100 de mega sau 2 giga nu ajuta prea mult. Intrati in DxDiag si dati Save all information, apoi puneti tot textul aici.
In mod normal ai cerintele minime (si chiar daca nu le aveai tot erau sanse sa iti mearga), caz in care probabil nu iti este suportata placa video. Daca e asa, nu stiu daca modul lui meph o sa te ajute prea tare. In eventualitatea asta ai putea sa afli care e problema mai exact, de ce nu iti suporta placa, si sa incerci ceva cu programul de care zicea Warhell intr-un alt topic.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)