Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Elder Scrolls Online
#1
Nu pot sa spun ca sunt mare fan al seriei TES, cu toate ca stilul de joc (open world RPG) e unul dintre preferatele mele. Pe de alta parte, sa ai un joc ca Skyrim pe care sa il joci in multiplayer e mai mult ca sigur un very big win. Imi imaginez doar posibilitatile de costumizare a personajului, cu numarul foarte mare de rase si clase din TES si deja imi sare gandul la unul dintre cele mai bune MMORPG-uri din toate timpurile.

Cred ca singurul joc asemanator cu TESO care e in momentul de fata pe piata e D&D: Stormreach si cum nu am reusit nici pana acum sa imi fac cont, o sa astept cu nerabdare noul joc al celor de la Bethesda.

Zvonuri, stiri si alte noutati, de postat aici. Primul (cred) gameplay trailer mai jos.

De asemenea, site-ul oficial: http://elderscrollsonline.com/en
Cu ceva imagini & concept art & stuff: http://elderscrollsonline.com/en/media

replyReply
#2
sa speram ca nu o sa aibe grafica asta ...ca e inca in alpha
replyReply
#3
@meph: Thanks again.

Bane, de ce zici sa nu aiba grafica asta? Din cate stiu nu e acelasi engine ca la Skyrim, ceea ce ar fi fost misto, dar nici asta (Hero something) nu e rau. Sau poate te referi la stilul grafic?
replyReply
#4
Pentru un moment am crezut ca te referi la Skyrim ONLINE
replyReply
#5
nu stiu poate sunt singuru de aici da daca dupa ce termini skyrim si vezi ce grafica incredibila are si auzi ca o sa faca un joc online te astepti la ceva mai frumos ca skyrim....sa vedem gameplayu cum o sa fie poate ma insel cine stie si o sa fie ceva frumos
replyReply
#6
Daca vrei skyrim online ai un link mai sus.Inca nu este terminat dar intrun an sigur o sa fie destul de solid.
De obicei mmo-rpgurile au grafica mai slaba din anumite motive(poate o sa aiba pvp cu batalii mari,asa ceva nu se poate face pe grafici puternice).Mie mi se pare ca trage spre Kingdoms of Amalur..care seamana cu wow.
replyReply
#7
Niste detalii cu privire la noul joc, postate acum o luna pe care eu de abia acum le vad



Bonus clip, un monstru

replyReply
#8
Development diaries. Au inceput de vreo luna, dar abia acum le-am observat.





replyReply
#9
http://signup.elderscrollsonline.com/

A inceput closed beta, sper sa ma accepte.
replyReply
#10
M-am bagat si eu, poate o fi ceva interesant.

Totusi, sunt de parere ca prea multe jocuri incep sa dea in MMO. Pe steam sunt nşpe MMOFPSuri, pe net peste tot vezi chinezarii, acum si TES intra pe felie...wtf? Ce se intampla cu lumea?
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  The Elder Scrolls V: Skyrim Szekemri 307 89,449 12-01-2014, 01:41 PM
Last Post: meph144
  The Lord of the Rings Online morpheus 39 12,276 08-02-2013, 09:51 PM
Last Post: DYgYTaL
Wink The Elder Scrolls: Morrowind Robi 8 2,870 12-03-2011, 09:03 PM
Last Post: Zamolxis1

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)