Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dungeon & Dragon: Stormreach
#1
Cum vad ca discutia s-a dezvoltat in topicul dedicat ESO, propun sa facem un split. Rog un moderator sa mute aici posturile numarul 2, 3, 4, 10, 11, 12, 13.

Multumesc!
replyReply
#2
E cam greu cu contul la DDO,eu am reusit acu un an jumate sa mil fac cu ajutorul lor.
Cauta un link Customer Support sau cv de genu si o sa ajute ,dupa cateva emailuri etc.
Am incercat cum zici tu, dar nu mi-a raspuns nimeni la mail-uri si am renuntat. Daca stii alta metoda mai simpla sau ai vreun cont care nu iti trebuie, da-mi un PM. Dau o bere la schimb
-----------------------------------------------------------------------------------------
Tiam trimis pm cu un cont.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Ar fi super tare ES Online,e destul de calumea seria,mai ales Oblivion(nu prea imi place Skyrim,parerea mea),dar tot mai smecheră e seria Gothic.Apropo,cum e DDO? am auzit de el dar nu prea stiu cum e,sau de ce e greu sa faci cont?
-----------------------------------------------------------------------------------------
Acu' vreun an si ceva cand am incercat sa imi fac cont pe D&D:S, aveau o problema cu site-ul, in sensul ca nu mergea sa iti faci cont. Trebuia sa iei legatura cu cineva de la departamentul de support care, din cate imi aduc aminte, facea contul pentru tine sau ceva de genul. Din pacate, mie nu mi-au raspuns la mail-uri.
Nu stiu daca problema s-a rezolvat intre timp, eu am primit un cont de la meph, daca il rogi probabil te ajuta si pe tine.
Contu lam facut astazi deci cred ca au reparat.
------------------------------------------------------------------------------------------
Aha,o să mă uit şi eu.

Nu prea mi-a iesit treaba cu mutatu` posturilor cum ar fi trebuit >>" sper sa nu va deranjeze asa.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#3
Cred ca ar merge daca ai baga niste quote-uri cu numele celor care au postat, altfel e destul de greu sa se inteleaga ceva.

Revenind on topic, meph, si cei care mai joaca, pe unde am putea sa ne intalnim prin joc?
replyReply
#4
Cred ca mil iau si eu in seara asta sa vad cum e.

Am incerat sa gasesc DDO Stormreach,dar am gasit doar DDO Eberron,e bun si ăla? daca nu spuneti-mi si mie de unde il pot lua.
replyReply
#5
Eberon se numeste de cand este free.
Daca jucati serios,adica nu va lasati dupa o zi il iau si eu sa jucam mai multi.E mai usor asa..imd facem facem un dungeon pe toate dificultatile si luam turbine points.(ai nev dupa lvl 10 sa iti cumperi misiuni)Singur tre sa grindezi si e plictisitor,numi place grindu.
Asta e unu dintre singurele jocuri free care miau placut.
Restul fiind EQ2(joc acum),Lotro si Age of Conan(am jucat o luna in 2010 si mam lasat ca nu mil ducea pcu..acu e free Grin)
replyReply
#6
deci mai joaca cineva ori ati fugit toti?Grin
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Divinity Dragon Comander Imperial Edition cornel 0 1,048 08-15-2013, 10:37 PM
Last Post: cornel
  Dragon Age:Origins cornel 5 1,882 07-27-2013, 11:33 PM
Last Post: cornel
  Dungeon Lords şi Dungeon Lords MMXII Dastan 20 4,748 07-14-2012, 10:43 PM
Last Post: Dastan

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)