Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Truth - Clone
#1
nu mai stiam exact unde sa pun acest thread .. scz admini ...
satul de ataata minciuna m-am decis ca ar fi timpul sa spun adevarul si probabil o sa aduc dispretul si scarba celor de pe foorum dar voi spune adevarul (imi cer mii de scuze si mi-as fi dorit sa nu fac aceasta greseala)am sa o vo zic din prima : gothicar pro si cedry2k sunt unul si aceasi persoana ca gothicar mi sa parut ca am lasat o impresie mai naspa si apoi mi-am luat laptopul si m-am gandit ca as putea sa incep o noua ''viata'' pe forum . imi cer mii de scuze de la toti si m-am simtit foarte bine dar cum spuneam mai sus m-am saturat de minciuni si viata mea fiind o minciuna m-am gandit ca e timpu sa imi pun viata la punct darca mai vor adminii si nu o sa primesc ban o sa mai bantui pe acest forum daca nu ... Sad
inca o data imi cer miiiii de scuze Sad
#2
De unde atata drama?
#3
Haha)nu e drama ba Haha e veata mea
stai acu chiar suna a drama Haha
#4
E grele romana...
#5
eu doar vroiam sami cer scuzele
#6
si ce ii asa mare lucru?Smile Ca esti gothicar pro sau cedryk, tot acelasi lucru esti...nu trage nimeni nici o concluzie.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#7
da da ma gandeam ca o sa fiti suparati pe mine and stuff ceva in genu : :O cum ai putut :O Haha wwaw asta chiar yo comunitate awsome
#8
(11-03-2012, 11:00 PM)cedry2k Wrote: da da ma gandeam ca o sa fiti suparati pe mine and stuff ceva in genu : :O cum ai putut :O Haha wwaw asta chiar yo comunitate awsome

Daca gothicar pro ar fi membru de 3 ani si ar avea 4135 de posturi, iar cedryk ar fi membru de 2 ani si ar avea 2973 de posturi si ambii ar fi foarte activi pe forum, atunci ai putea sa te gandesti ca e posibil sa ne surpinzi cu aceasta dezvaluire. Dar deoarece lucrurile nu stau in felul acela, faptul ca nu suntem surpinzi nu inseamna ca suntem o comunitate awesome ci inseamna altceva dar prefer sa nu spun ca sa nu te superi.

Peste 100 oameni mor in fiecare minut in timp ce pe tine te doare constiinta ca ai doua conturi pe forum...

Show Content
#9
Nu e chiar indicat sa incurajati aceste chestii. Intradevar nu e o crima ce a facut el, insa daca fiecare ar posta de pe 2-3-4-5 conturi ar fi o adevarata harababura pe forum.
#10
Sau daca ai folosi conturile in mod ilegal cum ar fi sa iti creezi multe conturi si sa votezi la un poll. Ce ai facut tu nu e grav.
[Image: 242idki.png]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)