Poll: Ce fel de muzica va place sa ascultati?
You do not have permission to vote in this poll.
Manele/Populara
8.16%
4 8.16%
Pop/Dance
12.24%
6 12.24%
Hip-Hop/R&B
26.53%
13 26.53%
House/Techno
12.24%
6 12.24%
Clasica
14.29%
7 14.29%
Rock
24.49%
12 24.49%
Niciuna dintre cele de mai sus
2.04%
1 2.04%
Total 49 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Genuri de muzica preferate
#21
DAP....stiu piesa....se transforma in Elvis...in ajutorul lui BAtman...etc.etc...da e tare de tot omul..a facut atatea videoclipuri frumoase... take a look

http://www.im-net.hu/wallpaper_images/eminem1024.jpg
replyReply
#22
cum ajunge omu asta http://i6.photobucket.com/albums/y225/al...g/emm2.jpg
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#23
Cautati piesa asta pe net. E un house mixat, e bestial: Royksopp - What Else Is There
replyReply
#24
cautati-o si pe asta, daca nu o aveti deja la Favorites in contul de la YouTube AC/DC - You Shook Me All Night Long
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#25
Dar piesa lu Queen....The Princess of the Universe!!! O stie cineva???? e bestiala( e intalnita in filmul The Highlander==>Nemuritorul)...
replyReply
#26
eu ascult rap shy hip-hop cand eram mai mic prin cls a I-a ascultam shy manele dar dupaia am trecut la rap shy hip-hop
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
replyReply
#27
aaaaa
You shook me all night long :X:X:X
tare melodia, btw: si eu ca si tine Rap&Rock
Dar in ultima vreme mai mult rock... Thunderstruck iti place de la acdc? GrinGrin dar iron man de la black sabath, ce ador melodiile alea... dar in general ascult Disturbed Grin
replyReply
#28
Si Sabbath mai ascult, la Iron Man... imi place efectu ala de la inceput Wink "I AM IRON MAN"
Si de la AC/ DC am multe care-mi plac, printre care si Thunderstruck, Back in Black, Hells Bells, Highway to Hell, For Those About to Rocl (we salute you), Live Wire, T.N.T, Let there be Rock, etc.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#29
n-am nici un gen preferat asculat de la 2Pac,Ice cube pan la Rammestein,Metallica la Florin Salam si la Zale si Parazitii.nu conteaza genu atat timp cat imi place melodia si ma refasesc in ea in functie de starea mea de spirit
replyReply
#30
Manele, hip-hop, plus altele.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Ce gen de muzica ascultati? D13g0 48 12,094 12-14-2014, 11:55 PM
Last Post: Hiperboreanul
  Muzică - discuţii diverse Szekemri 0 952 04-26-2014, 11:50 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)