Poll: Cine va fi presedintele Romaniei?
You do not have permission to vote in this poll.
Basescu
46.67%
7 46.67%
Geoana
20.00%
3 20.00%
Antonescu
6.67%
1 6.67%
Oprescu
0%
0 0%
Vadim
6.67%
1 6.67%
Becali
13.33%
2 13.33%
Cernea
0%
0 0%
Hunor
6.67%
1 6.67%
Total 15 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Political Thread
#71
Wanted -> Done
replyReply
#72
Vad ca si la noi o castigat BaseHaha...ce ar fi sa il chemam pe forum?=))
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#73
Ok Haha ... da-mi ID-ul sau ca sa il conving...
replyReply
#74
deci te intereseaza politica Haha
[Image: 242idki.png]
replyReply
#75
Nu ma intereseaza politica propriu-zisa, ma intereseaza viitorul Romaniei. E o diferenta.
replyReply
#76
Eu zic ca Romania trebuie condusa de un strain cum era Carol I nu un roman ca romanul ...eh e roman.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#77
Te referi la Karl Eitel Friedrich Zephyrinus Ludwig von Hohenzollern-Sigmaringen?
replyReply
#78
Daca e carol I da Haha.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#79
Eu mi-as fi dorit ff mult sa iasa Vadim pt ca el e singura solutie pentru Romania si singurul care putea sa faca ceva sa schimbe tara asta in bine ... El de drept a si castigat aceste alegeri, cu peste 40% in turul 1, numai ca mafia pesedista si cea a Dictachiorului (Basescu) au inselat vointa poporului si au furat voturile Tribunului.
In turul 2 l-am sustinut pe Traian Basescu, adica raul cel mai mic dintre Basescu si Geoana. Oricat de mult rau a facut Basescu tarii asteia, nu puteam sa il sustin pe Geoana care e marioneta lui Iliescu, Vanghelie, Hrebenciuc, Vantu, Voiculescu etc. Mai bine un presedinte-jucator decat un presedinte-jucarie. Geoana e prea prostanac si prea manipulabil pt a fi primul om in stat ... Basescu e baza si i-a dat-o bine de tot lui Geoana ... S-a facut de tot rahatul prostanacul cum se bucura si sarea insus ca e presedinte ... si pana la urma tot Base i-a dat-o in bot ... ca prostul s-a bucurat 5 ore iar Base si romanii or sa se bucure 5 ani ca n-au iesit comunistii. Nici Base nu e cinstit si nu e o solutie pt Romania, dar e de 1000 de ori mai bun decat Iliescu care a facut genocid in timpul mandatului sau cand a chemat minerii ... au murit sute de oameni de mana acestui comunist scarbos.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)