Poll: Cine va fi presedintele Romaniei?
You do not have permission to vote in this poll.
Basescu
46.67%
7 46.67%
Geoana
20.00%
3 20.00%
Antonescu
6.67%
1 6.67%
Oprescu
0%
0 0%
Vadim
6.67%
1 6.67%
Becali
13.33%
2 13.33%
Cernea
0%
0 0%
Hunor
6.67%
1 6.67%
Total 15 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Political Thread
#11
Am votat azi cu Geoana Tongue
replyReply
#12
eu nu mai vreau ca a fost 5 ani Haha si tot ce a facut a fost sasi bata joc de tara :|
replyReply
#13
Geoana nu a fost presedinte niciodata TongueWink
replyReply
#14
Geoana va privatiza tot ce mai avem(Posta, Romgaz, etc), va face pe viteazul ca a scos tara din criza, va plati pensii si salarii 3-4 luni dupa care ne vom afunda de tot in ra***. Pe urma va trebui sa le dea ceva la toti care i-au tinut partea: Iliescu(care ar fi de fapt presedintele in cazul in care iese Geoana), Antonescu(mare papagal, dupa ce l-a injurat o luna pe Geoana tot cu el s-a dat), Nastase, mogulii etc. Prefer Basescu... chiar imi pare rau ca nu am 18 ani inca.
Nu stiu la ce va asteptati de la Geoana, dar va zic ca daca iese nu o vom duce asa bine cum se crede...
replyReply
#15
observati ca toti cu sufixul escu au iesit presedinti exemplu Iliescu,Constantinescu,Basescu Smile
replyReply
#16
Ceausescu... =))
Chiar ar fi pacat sa strice Geoana ordinea asta Haha.
replyReply
#17
daca nu lati fi votat pe crin antonescu stiti ca sa nu se repete basescu de 2 ori Haha
replyReply
#18
S-a repetat Iliescu Haha
replyReply
#19
pai. eu sa zic direct
eu si familia mea apartinem de pd-l si toate cele
geoana mi se pare unu de ala care nu stie ce sa mai faca. vreau sa spun ca la confrunatarea aia am ras cu curu. erau niste pasaje in care basescu zicea ceva, si geoana era ca un copil care facea: 'ba tu. ba tu.
si antonescu are fata de gay :-? =))
faceam panarama cu niste prieteni: 'frate, am auzit de numele crina, dar CRIN? gayish Haha

deci daca ar fi, chiar as vota cu basescu, pentru ca are si el dreptate si toate cele. Smile oricum geoana mi se pare un copil :-J
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#20
(12-06-2009, 07:26 PM)ufy Wrote: oricum geoana mi se pare un copil :-J

De ce? Ca nu are chelie? Haha
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)